خانه صنعت و معدن
خانه / لباس رستورانی / بورس خرید لباس سرآشپز رستوران

بورس خرید لباس سرآشپز رستوران

بورس خرید لباس سرآشپز رستوان در انواع لباس آشپزی مردانه و زنانه در سایت مرکز خرید لباس رستورانی فراهم شده است.برای خرید ارزان انواع لباس مخصوص سرآشپز با شماره های سایت ارتباط بگیرید.

لباس سرآشپز رستوران

نکات ضروری در تهیه­ ی لباس سرآشپز

در رستوران هر جزئی از دکوراسیون گرفته تا لباس فرم، همگی بسیار مهم هستند، یکی از این موارد، لباس سرآشپز رستوران می­باشد. مشتریان وقتی وارد فضای رستوران شما می­شوند، لباس کارها مخصوصا لباس سرآشپز را بسیار مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و سعی می­کنند با تمامی اجزاء ارتباط برقرار کنند. در این مقاله قصد داریم تا نکات بسیار مهمی را پیرامون تهیه­ ی لباس سرآشپز بیان کنیم.

 • لباس یا کت سرآشپز باید به صورت دو طرف دوخت و دکمه­ ای بوده و راحتی در حین انجام کار را به ارمغان بیاورد.
 • رنگ لباس به گونه­ای باشد که با رنگ بندی محیط کار تناسب داشته و تا حد امکان شاد باشد و همچنین به خوبی برای افراد مشخص کند که وظیفه­ ی این فرد چیست.
 • جنس لباس سرآشپز رستوران باید از کتان سنگین باشد تا فرد را در برابر گرمای شدید گاز و تنور حفاظت کند.
 • دکمه­ های لباس باید به گونه­ای باشند که ذوب نشده و یا در اثر حرارت دیدن، شل نشوند.
 • جنس الیاف لباس نباید به نحوی باشد که سریعا بو را به خود بگیرد و یا در اثر شستشوهای مکرر به آن آسیب جدی وارد شود و همچنین اتو کشیدن آن سخت باشد.
 • جیب لباس سرآشپز نیز نباید بیش از حد بزرگ و یا کوچک باشد، صرفا باید برای وسایل با سایز متوسط مناسب باشد زیرا کمتر از آن بلا استفاده شده و بیشتر از آن نیز لباس را سنگین می­کند.
 • در برابر اثر ضربه­ ی چاقو و وسایل نوک تیز به راحتی پاره نشود.
 • سبب تعریق زیاد نگردد.

لباس سرآشپز رستوران

ویژگی­های لباس سرآشپز مناسب کدامند؟

همانطور که بیان گردید لباس سرآشپز رستوران همانند لباس مابقیِ افراد و در کنار عواملی نظیر دکوراسیون و… در جلب توجه مشتری بسیار مؤثر می­باشد لذا در بخش قبلی نکات ضروری را بیان کردیم تا در تهیه­ی آن حتما مدنظر قرار دهید. در این بخش سعی داریم تا ویژگی­های این لباس را برای شما بازگو نماییم که به شرح زیر است:

 • لباس سرآشپز رستوران باید به گونه­ای باشد که با تمامی ویژگی­های کار در آشپزخانه از قبیل گرما، شعله­ های باز و وسایل نوک تیز سازگار و مقاوم باشد.
 • پیش­بند جزء اساسی برای لباس سرآشپز رستوران است که هم سبب می­شود لباس اصلی به راحتی بو نگیرد و توسط مواد غذایی کثیف نگردد و هم اینکه به لباس محکم چسبیده و از افتادن اجزای آن جلوگیری می­نماید.
 • جنس لباس باید در برابر بخارهای با حرارت بالا و شعله مقاوم باشند.
 • لباس سرآشپز رستوران باید از لحاظ بافت خنک باشد زیرا به اندازه­ی کافی دمای محیط کار بالا هست و عرق را به خود نشان ندهد زیرا امروزه اکثرا سرآشپزها قابل دیدن توسط مشتری بوده و وجهه­ی خوبی نخواهد داشت.
 • از ویژگی­های لباس سرآشپز رستوران این است که شستن مواد غذایی و رنگی از روی آن به راحتی انجام شده و اثری از خود بر روی لباس باقی نگذارند.

خرید انواع لباس سرآشپز رستوران:

برای تهیه و خرید انواع لباس سرآشپز رستورانی با کارشناسان بخش لباس کار رستورانی از طریق واتس آپ تلگرام یا شماره های سایت ارتباط برقرار نمایید.

با آرزوی موفقیت

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

تیشرت لباس کار

بورس فروش تیشرت لباس کار در ایران

بورس فروش تیشرت لباس کار در ایران برای خرید شما در این سایت فراهم شده …