لباس بیمار بیمارستانیلباس بیمارستانی

تولیدی لباس بیمار با کیفیت صادراتی

تولیدی لباس بیمار با کیفیت صادراتی در تهران مشهد کرج و … از طریق این سایت آماده فروش لباس بیمار مردانه زنانه کودکان و … می باشد.برای خرید لباس بیمار تترون مردانه و دریافت لیست قیمت لباس بیمار از طریق شماره های سایت با ما در ارتباط باشید.

تولیدی لباس بیمار

همانطور که می دانید لباس بیمار یکی از مهم ترین اجزای پوشش بیمارستانی می باشد. چرا که این لباس هم روی نحوه ی عملکرد پزشکان تاثیر دارد و هم بیمار را از ورود هرگونه آلودگی به زخم ها محافظت می کند.
از آنجایی که طبق مصوبه سازمان جهانی پزشکی، هیچ بیماری مگر به تشخیص پزشک حق پوشیدن لباسی به جز لباس بیمارستان را ندارد، تولیدی لباس بیمار به یکی از شغل های گسترش یافته امروزه تبدیل شده و تولید کنندگان لباس بیمار همواره در صدد گسترش کسب و کار خود و بهره گیری از طراحی های جدید برای راحتی بیماران و پزشکان در تولیدی لباس بیمار هستند.

 

لباس بستری مناسب برای بیماران دارای چه ویژگی هایی است

یکی از یونیفرم هایی که در تولیدی لباس بیمار طی شش تا هفت دهه گذشته دچار تغییرات زیادی نشده است لباس بیمار است.
بعد از جنگ جهانی دوم هند یکی از مهم ترین تولید کنندگان لباس بیمار بود اما امروزه تقریبا همه ی کشور ها با توجه به نیاز خود و سرمایه های موجود در کشور اقدام به راه اندازی تولیدی لباس بیمار می کنند.
ایران هم یکی از برترین تولیدکنندگان لباس بیمار با کیفیت صادراتی می باشد.

یکی از ویژگی هایی که لباس بیمار در سراسر جهان دارد دسته بندی کردن بیماران با توجه به پوشش در بیمارستان ها است.
کارمندان و پرستاران به راحتی با توجه به نوع لباس بیمار می توانند آنها را از نظر نوع بیماری، جنسیت و غیره تشخیص دهند و دسته بندی کنند.
همچنین لباس های تمیز بیمار که به صورت پیشرفته در تولیدی لباس بیمار دوخته می شوند به بیمارستان ها ظاهری مرتب و برنامه ریزی شده می دهند.

لباس بیمار به طور کلی به چند بخش تقسیم می شود:
لباس بانوان، لباس آقایان، لباس کودکان، لباس نوزاد، لباس بخش مامایی و شیر دهی و لباس های بخش ایزوله و جراحی. که هر کدام از این لباس ها با توجه به ساختار بدنی بیمار و همچنین جنس مورد نیاز آن بخش و بسیاری از آیتم های دیگر ساخته و طراحی می شود.

تولیدی لباس بیمار همیشه در صدد طراحی لباس هایی هستند که قابلیت درمانی داشته باشند، این به این معنی است که در مواقع ضروری پزشکان به راحتی بتوانند به اعضای مورد نیاز بدن بیمار دسترسی داشته باشند و در هنگام تعویض سرم ها یا پانسمان زخم ها بیمار با مشکل خاصی مواجه نشود.

شکل اصلی لباس های موجود در تولیدی لباس بیمار امروزه عمدتا به شکل بلوز و پیژامه می باشد. آن ها ساخته شده از پنبه منسجم و رنگ های روشن مثل آبی و سفید برای تابستان، جنس نخ یا کتان نرم و رنگ های نسبتا تیره تر مثل طوسی یا قهوه ای برای زمستان می باشند.

لباس بیمارستان مخصوصا در تابستان با آستین های کوتاه یا تا روی آرنج برای بیمار در تولیدی لباس بیمار ساخته می شود تا بیمار آزادانه حتی در هنگام وصل بودن سرم دست خود را حرکت بدهد.

تولیدی لباس بیمار

در تولید لباس بیمار به چه مواردی باید دقت کنیم؟

یکی از مهم ترین نکاتی که در تولیدی لباس بیمار باید به آن توجه شود اول راحتی بیمار در لباس و بعد دسترسی راحت پرسنل بیمارستان به بدن بیمار است. لباس بیمار می تواند هم از جلو باز و هم ار پشت باز باشد.

که معمولا برای بیمارانی که در بخش ها بستری هستند از لباس هایی مانند: تیشرت و شلوار یا بلوز های دکمه دار استفاده می شود.

نکته بعدی که در تولیدی لباس بیمار باید به آن توجه شود جنس پارچه ی به کار رفته در تولید لباس است.
پارچه باید از الیاف طبیعی و تا حد مطلوبی نرم و لطیف ساخته شده باشد. بهترین ترکیب الیاف برای دوخت لباس بیمار می توان به پنبه و پلی استر اشاره کرد. که هم نرمی و لطافت پنبه را به همراه دارد و هم به دلیل وجود پلی استر خاصیت ضد آب به خود میگیرد که نکته بسیار بسیار مهمی در تولیدی لباس بیمار می باشد.

فروش بی واسطه لباس بیمار و خرید ارزان و بی واسطه برای شما:

مراکز درمانی بازرگانان و تجار محترمی که قصد خرید لباس بیمارستانی با کیفیت صادراتی و قیمت مناسب را دارند توجه داشته باشند که بخش بازرگانی خانه صنعت و معدن با مدیریت بالغ بر 17 تولیدی در سراسر کشور آماده تولید و تامین انواع لباس بیمار بیمارستانی است.

برای سفارش و خرید این محصول از طریق شماره های سایت با کارشناسان بازرگانی در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا