لباس بیمار بیمارستانیلباس بیمارستانی

خرید لباس بستری بیمارستان

خرید لباس بستری بیمارستان،لباس مریض بیمارستان،لباس و ملحفه بیمارستان،انواع لباس بیمار بیمارستانی و … مستقیما از تولیدی لباس بیمارستانی بدون واسطه

لباس بستری بیمارستان

انواع لباس بستری بیمارستان

انواع لباس بستری بیمارستان  را می توان به دو دسته ی یک بار مصرف و چند بار مصرف که قابل شستشو می باشند تقسیم کرد؛ این لباس ها شامل:

  • گان بیمار،
  • لباس اتاق عمل بیمار
  • لباس زمان بستری شدن

که برای مردان دارای رنگ آبی و برای زنان به رنگ صورتی است؛ انتخاب این رنگ ها به این دلیل می باشد که از لحاظ روانشناسی هر کدام از این رنگ ها در بیمار احساس آرامش ایجاد کرده، روحیه ی بیمار را بالا نگه می دارد تا بتواند خیلی زود سلامت خود را به دست آورده، از بیمارستان مرخص شود.

لباس بستری بیمارستان

چرا لباس بستری بیمارستان یک بار مصرف استفاده می شود؟

متخصصان علوم میکروبیولوژیکی با تحقیقات متعددی که در زمان های مختلف بر روی انواع پارچه های لباس بستری بیمارستان که همگی شستشو داده شده و ضد عفونی نیز شده بودند، انجام دادند، دریافتند که انواع و اقسام میکروب ها و آلودگی ها در این پارچه ها وجود دارد؛ وجود این میکروب ها به این معنی بود که متأسفانه حتی با شستشوی دقیق به وسیله ی شوینده های مرغوب و قوی و سپس ضدعفونی کردن لباس بستری بیمارستان همچنان آلودگی در آن ها وجود داشته، سلامتی بیماران را با خطر مواجه می کرد؛ از این رو با تولید لباس های یک بار مصرف برای بیماران ضریب سلامت بیماران را افزایش داده، احتمال بروز عفونت های مختلف برای بیماران را به صفر رساندند.

علاوه بر اهمیت حفظ سلامتی بیماران، استفاده از لباس بستری بیمارستان یک بار مصرف در هزینه های بیمارستان نیز صرفه جویی می کند؛ چراکه استفاده از این نوع لباس ها، بیمارستان ها را از پرداخت هزینه های بالای شستن و ضدعفونی کردن لباس ها در رختشویخانه ها و همچنین هزینه های خرید مواد شوینده و ضد عفونی کننده، پرسنل این بخش ها و هزینه ی جا و امکانات وابسه به این فضاها نیز معاف می کند، بنابراین لباس بستری بیمارستان یک بار مصرف چه از لحاظ بالا بردن کیفیت سلامت بیماران و چه از لحاظ اقتصادی دارای بهره وری بسیار بالایی می باشد.

لباس بستری بیمارستان لباس بستری بیمارستان

تنوع جنس انواع لباس بستری بیمارستان

پارچه هایی که برای لباس بستری بیمارستان استفاده می شوند، از جنس پارچه هایی مثل پارچه های تترون، ترگال، اسپان باند و … تهیه می شوند که بعضی از این پارچه ها مثل پارچه ی اسپان باند برای لباس های یک بار مصرف به کار می روند و برخی نیز مثل پارچه های تترون برای تهیه ی لباس هایی قابل شستشو مورد استفاده قرار می گیرند. آنچه که در خصوصیات تمامی این پارچه ها حتما باید وجود داشته باشد این است که برای بیمار راحت بوده، باعث آرامش او شوند، نرم و لطیف باشند و برای بیماران هیچ گونه حساسیتی ایجاد نکنند.

  • پارچه تترون

به طور کلی مصرف پارچه ی تترون در بیمارستان ها بسیار زیاد می باشد و یکی از مصارف این پارچه در تولید لباس بستری بیمارستان است. پارچه ی تترون از این جهت برای لباس های بیمارستانی به کار می رود که هم دارای تنوع رنگی مناسب می باشد، هم بعد از شستشوهای مکرر و تحت تأثیر مواد شوینده و مواد ضدعفونی کننده ی مختلف کیفیت و رنگ خود را از دست نمی دهد، این نوع پارچه در عین حال که کیفیت خوبی را داراست از لحاظ قیمت برای تهیه ی لباس بستری بیمارستان بسیار مقرون به صرفه می باشد.

  • پارچه ترگال

به دلیل این که پارچه های طرحدار ترگال ضخیم تر و دارای وزن بالاتر هستند، برای لباس بستری بیمارستان از ترگال ساده استفاده می شود تا برای بیماران سبک و راحت باشد، علاوه بر این پارچه ی ترگال دارای ثبات رنگی بوده، بعد از بارها شستشو و ضد عفونی کردن همچنان کیفیت رنگ خود را حفظ خواهد کرد.

  • پارچه اسپان باند یا بی بافت

این نوع پارچه که به نام پارچه ی یک بار مصرف هم شناخته می شود، برای لباس اتاق عمل و تولید لباس های یک بار مصرف به کار می رود. در تهیه ی پارچه ی اسپان باند الیاف پارچه پرس می شوند و به دلیل این که فاقد تار و پود می باشد، به این نوع پارچه، پارچه ی بدون بافت نیز می گویند.

لباس بستری بیمارستان

خرید لباس بستری بیمارستان

جهت سفارش انواع لباس بستری بیمارستان،انواع لباس بیمار و … با شماره های پشتیبانی مرکز فروش در ذیل تماس حاصل فرمایید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا