لباس بیمار بیمارستانیلباس بیمارستانی

خرید لباس تترون صادراتی

خرید لباس بیمار تترون صادراتی،لباس جراحی مردانه و … مستقیما از تولیدی لباس بیمارستانی و فروش در سایت بازرگانی خانه صنعت و معدن با امکان ارسال به کلیه نقاط

لباس بیمار تترون

تفاوت جنس تترون و دیگر پارچه ها

جنس لباس بیمار در بیمارستان مسئله ای بسیار اهمیت دار است.لباس بیمار تترون بهترین نوع این لباس ها است. پارچه تترون در انواع مختلف است.عرض های مختلفی دارد با تراکم بافت های مختلف و به همین سبب وزن های متفاوتی هم دارند.

پارچه تترون تشکیل شده از الیاف پلی استر،فلامنت و ویسکوز است.

تولید پارچه تترون به این گونه است که بعد از ارسال بافت از ریسندگی به بافندگی ،بافنده ها با دستگاه های بافت،پارچه خام را با تراکم مورد نظرتولید می کنند و سپس پارچه های خام تولید شده را به واحد رنگرزی ارسال می کنند.

به دلیل اینکه این پارچه در بیمارستان ها مصرف بیشتری نسبت به سایرین دارند،کارخانجات بیش تر پارچه های تترونی را با طیف رنگ بیمارستان تولید می کنند که به آن پارچه تترون بیماری یا بیمارستانی می گویند.

جنس لباس بیمار باید طوری باشد که ایجاد حساسیت برای پوست بیمار نکند،سبک و راحت باشد،بدن نما نباشد و رنگبندی شاد و مناسب وگاهی نیز طرح دار باشد.انواع پارچه هایی که در دوخت لباس بیمار از آن استفاده می کنند:تترون،فلامنت فلامنت،فلامنت پنبه،پلی استر پنبه و ترگال می باشد.که در این بین تترون مهم ترین آنهاست.

استفاده از پارچه تترون برای لباس بیمار تترون نسبت به سایر پارچه ها به صرفه تر است.از دلایل  به صرفه بودن این پارچه می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • ارزان بودن
  • قابلیت شستشو
  • سبک بودن
  • رنگبندی متفاوت
  • لطیف بودن
  • امکان چند بار استفاده ازآن اشاره کرد.

استفاده از پارچه تترون و ترگال در بیمارستان ها بسیار گسترده است.

پارچه ترگال بیمارستانی در رنگ های متنوع ای تولید میشود که از سبز این پارچه جراحان در اتاق عمل و از رنگ سفید آن پزشکان و پرستاران استفاده می کنند.پارچه ترگال به روش خاصی در کارخانه رنگرزی می شود.به دلیل اینکه در شستشو ها بافت خود را از دست ندهد.

براق بودن تترون در لباس بیمار تترون نشان دهنده این است که درصد فلامنت این پارچه یعنی درصد پلاستیک آن بالاتر از درصد نخ یعنی ویسکوز است.پارچه تترون درچه یک دارای 60 درصد ویسکوز و 40 درصد فلامنت است.در پارچه تترون بی کیفیت،این درصدها بر عکس و به همین دلیل براق تر می شوند.

فلامنت الیافی با رشته هایی بلند است.پارچه فلامنت دو نوع است فلامنت پنبه ای و فلامنت فلامنت است.تفاوت فلامنت پنبه ای و فلامنت فلامنت در الیاف به کار رفته در آن است.فلامنت بیمارستانی ترکیبی از فلامنت و پنبه است.از دیگر فلامنت بیمارستانی با پارچه تترون بیمارستانی در کیفیت،جنس،قیمت و گرماژ آن است.

رنگ بندی لباس بیمار تترونی متنوع است.

سفید،آبی،صورتی،سبز سیر،سبز مغز پسته ای،سفید شیری،یاسی و لیمویی از انواع رنگ تترون است.

لباس بیمار تترون

تفاوت پارچه فلامنت فلامنت و تترون در تولید لباس بیمار

همانطور که گفته شد پارچه های تترون برای تولید لباس بیمار بسیار مناسب است.چون قابل شستشو و چند بار مصرف است.تترون معمولا وزن بین 150 تا 190 گرم داردکه به بیماران بیمارستانی گرم بین 150 تا 175 پیشنهاد میشود استفاده کنید.اینگونه می توند سبکی و راحتی بیشتری برای بیماران داشته به همراه داشته باشد.

پارچه فلامنت بیمارستانی همانطور که از اسمش پیداست از تار و پود الیاف فلامنتی است و قیمت بسیار ارزانی دارد.این پارچه نیز بدون طرح است و اکثرا به رنگ های آبی و صورتی و سبز دیده می شود.این پارچه به دلیل بسیار ارزان بودن برای لباس بیمار مورد استفاده قرار می گیرد و میتوان از آن به عنوان یک پارچه یک بار مصرف یاد کرد.

پارچه فلامنت پنبه ای با توجه به اسمش  ترکیبی از فلامنت و پنبه است.

این نوع پارچه مانند پارچه فلامنت بیمارستانی خشک نیست و به خاطر داشتن الیاف طبیعی پنبه لطیف تر است.این پارچه ارزان کمی از پارچه فلامنت بیمارستانی گران تر است.

لباس بیمار تترون لباس بیمار تترون

خرید لباس تترون صادراتی

جهت سفارش انواع لباس تترون صادراتی با شماره های پشتیبانی مرکز فروش در ذیل تماس حاصل نمایید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا