روپوش پزشکیلباس بیمارستانی

روش های بررسی کیفیت در خرید گان جراحی یکبار مصرف

روش های بررسی کیفیت در خرید گان جراحی یکبار مصرف،گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی ،انواع لباس بیمارستانی در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن ،برای خرید بی واسطه و سفارش از بورس فروش انواع لباس های یک بار مصرف از طریق شماره های سایت با ما در تماس باشید.

گان جراحی

مهم ترین نکته در خرید گان جراحی با قیمت عالی

در قدم اول باید بدانید که علت استفاده ازگان های جراحی و دیگر لباس های یکبارمصرف بیمارستانی چیست؟ به علت قرار گرفتن فرد در محیط های آلوده و جلوگیری از شیوع انواع بیماری ها استففاده از گان لباس ها هم برای جراح و کادر درمان در بیمارستان ها و هم بیماران باید ازاین گان ها استفاده کنند.

مهمترین نکته درخرید گان، با کیفیت بودن واطمینان از خرید است زیرا پای سلامتی کادر درمان و بیماران درمیان است و نمی توان کیفیت را نادیده گرفت.

کیفیت از نوع پارچه گرفته تا دوخت آن و تست های تاییدیه های استاندارد ، قیمت به صرفه و خرید بی واسطه ازمراکز معتبر، همه ی این موارد در بالاترین درجه اهمیت قرار دارند.

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن اقدام به تولید انواع لباس های یکبار مصرف بیمارستانی با رعایت تمامی استانداردهای گفته شده و مناسب ترین قیمت کرده است.

ثبت سفارش لباس گان جراح برای مراکز درمانی و مطلب ها به صورت ویژه انجام می پذیرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه محصول با شماره های زیر در ارتباط باشید:

ارتباط با واتس آپ

یونیفرم کالا :uniformkala.ir

یونیفرم کالا:uniformkala.ir

گان جراحی

راهنمای خرید از بهترین تولید کنندگان گان جراحی یکبار مصرف

پارچه ای که در تولید گان های جراحی استفاده می شود اسپان باند نام دارد که گرماژ مناسب آن برای دوخت گان جراحی از 38 تا 50 گرم است.

گان های جراحی دو نوع دارند:  ساده و ضد آب ( لمینت )

در گان جراحی ضد آب در قسمت های آستین و جلوی سینه از یک لایه ی اضافه لمینتب استفاد ه می شود  تا در هنگام عمل جراحی های طولانی مثل جراحی قلب، سزارین ، مغزو… از نفوذ مایعات ، ترشحات و خون آبه به داخل گان جلوگیری شود.

رنگ مورد استفاده در تولید گان جراحی معمولا آبی و سبز است . گان جراحی معمولا در قسمت مچ دارای کش بافت است که در هنگام عمل آزادی در حرکت ایجاد می کند و به سهولت انجام فعالیت کمک می کند. گان لباس ها تک سایز هستند و به وسیله بند هایی که در پشت لباس تعبیه شده ( یک بند در پشت گردن و یک بند در قسمت کمر ) می توان سایز را مناسب هر فرد تنظیم کرد.

گان جراحی

خرید به صرفه و مطمئن انواع لباس بیمارستانی

برای تهیه و ثبت سفارش مقرون به صرفه انواع لباس بیمارستانی از جمله لباس بیماران از طریق تلگرام یا شماره های درج شده در پایین سایت با کارشناسان بخش لباس بیمارستانی خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا