خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / فروش گان پزشکی به صورت عمده و ارزان

فروش گان پزشکی به صورت عمده و ارزان

فروش گان پزشکی به صورت عمده و ارزان…،تولید انواع لباس بیمارستانی ، تولیدکننده البسه بیمارستانی در تهران ، تولید البسه یکبار مصرف بیمارستانی.فروش بی واسطه لباس یکبار مصرف در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن …برای خرید و سفارش از طریق شماره های سایت با ما تماس بگیرید .

گان پزشکی

جنس پارچه گان پزشکی چیست؟

امروزه گان لباس بیمار در مراکز فروش گان پزشکی از انواع پارچه و طیف گسترده ای از الیاف تولید می شود. گان لباس بیمار  به طور کلی به عنوان “یکبار مصرف ” یا “قابل استفاده مجدد و چند بار مصرف” طبقه بندی می شوند.

گان لباس بیمار  یکبار مصرف معمولاً از مواد غیر بافته تولید شده است که محافظت بیشتری در برابر  نفوذ مایعات داشته باشد. آنها می توانند با استفاده از انواع فناوری های پیوند فیبر نبافته (حرارتی ، شیمیایی یا مکانیکی) به منظور ایجاد یکپارچگی و استحکام در هم تنیده و با مواد بافته شده شوند. مواد اولیه که بطور معمول برای گان لباس بیمار استفاده می شود از الیاف مصنوعی پلی پروپیلن ، پلی استر ، پلی اتیلن است. لباس های قابل استفاده مجدد بعد از هر بار استفاده شسته می شوند. پارچه گان لباس بیمار چند بار مصرف  معمولاً از ترکیب ۱۰۰٪ پنبه ، ۱۰۰٪ پلی استر یا مخلوط پلی استر و پنبه ساخته می شوندپارچه هایی کاملاً بافته شده هستند که از طریق غلطک ها فشار داده می شوند تا خصوصیات نفوذ ناپذیری  مایع را  در آن تقویت کنند. معمولا تا ۵۰ بار شست و شو و خشک کردن مورد استفاده هستند.

از آنجا که الیاف کمترین واحد پارچه های لباس هستند و خواص لباس به خواص شیمیایی و فیزیکی الیاف بستگی دارد. از نظر جسمی ، طول و سطح فیبر برای خاصیت پارچه بسیار مهم است. الیاف با سطوح نامنظم و سطح مقطع و طول کوتاه تر در جلوگیری از انتقال ذرات موثرتر هستند. پارچه های ساخته شده از الیاف بسیار نازک و ریز مانند میکرو فیبرها معمولاً ترجیح داده می شود. از نظر شیمیایی ، جذب فیبر برای خواص انتقال مایع  لباسها بسیار مهم است. در صورت وجود الیاف بسیار جاذب ، پارچه مایع را جذب می کند و در نتیجه می توان باکتری ها را در خود نگه دارد. اگر از الیاف جاذب یا ریز ر برای دوخت لباس در تولیدی فروش گان پزشکی استفاده شود ، مایع در طول سطح فیبر جذب می شود. الیاف طبیعی (به عنوان مثال ، پنبه ، پشم ، ابریشم و غیره) از قابلیت جذب بالاتری نسبت به الیاف مصنوعی از جمله پلی پروپیلن و پلی استر برخوردار هستند که معمولاً  از الیاف مصنوعی برای فروش گان پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند.

فروش گان پزشکی

در خرید گان پزشکی به چه مواردی باید توجه کرد؟

گان پزشکی که به عنوان پوششی برای محافظت از انتقال میکروارگانیسم ها استفاده می شوند , از ۱۰۰٪ پنبه یا ۵۰/۵۰ پنبه و پلی استر برای فروش گان پزشکی ساخته شده اند. لباسهای ایزوله شده به سبک قدیمی به دلیل جذب مایعات و شستشوی گسترده باعث خراب شدن پارچه ها و محافظت حداقلی بدن می شدند. طراحی لباس علاوه بر خاصیت پارچه می توانند در عملکرد نیز نقش داشته باشند.در تولیدی های فروش گان پزشکی, لباسی نسبتاً ارزان است و برای پیشگیری از انتقال عوامل عفونی در حین انجام مراحل و فعالیتهای مراقبت از بیمار باید پوشیده شود.گان که برای مراقبت از بیمار , پرسنل و مراقبت های بهداشتی از انتقال میکروارگانیسم ها ، مایعات بدن و مواد عفونی در نظر گرفته شده است. به دلیل ماهیت کنترل شده در روشهای جراحی ناحیه های بحرانی شامل قفسه سینه , ناحیه کتف تا زانو و آستین از مچ تا بالای آرنج را می پوشاند.

گان جراحی در مواردی که خطر آلودگی متوسط ​​تا زیاد وجود داشته باشد و نیاز به لباس ایزوله تری نسبت به لباسهای جراحی سنتی وجود داشته باشد ، مورد استفاده قرار می گیرد کلیه نواحی لباس گان جراحی به جز اتصالات ، دکمه ها و کتف ها به عنوان نواحی مهم محافظت درنظر گرفته می شوند و باید بالاترین سطح محافظت از خون و مایعات و مواد عفونی را داشته باشند. علاوه بر این ، پارچه لباس گان باید به اندازه بدن مورد استفاده در نظر گرفته شود. به طور کلی انتخاب جنس گان لباس بیمار باید براساس ماهیت بیماری باشد ، از جمله میزان تماس پیش بینی شده با مواد عفونی و پتانسیل برای نفوذ خون و مایع بدن ، حجم پیش بینی شده از خون ، مایعات بدن ، یا مایعات دیگر و مدت زمان انجام عمل یا فعالیتهایی که انجام می شود باید در مراکز فروش گان پزشکی مورد توجه قرار گیرد.

فروش گان پزشکی

تولید گان پزشکی و فروش بی واسطه آن

بازرگانان ، تجار و مسئولین خرید لباس بیمارستانی، برای استعلام قیمت و برای خرید بی واسطه البسه یکبار مصرف بیمارستانی میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با همکاران ما در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09124886520
کارشناس فروش: 09138975909
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
آدرس کانال: uniformkala@

مطلب پیشنهادی

فروش لباس یکبار مصرف بیمارستان

فروش لباس یکبار مصرف بیمارستان از درب کارخانه

فروش لباس یکبار مصرف بیمارستان از درب کارخانه…، تولید گان پزشکی و توزیع به سراسر …