لباس بیمارستانیلباس یکبار مصرف

فروش عمده لباس یکبار مصرف بیمار با بهترین کیفیت

فروش عمده لباس یکبار مصرف بیمار با بهترین کیفیت در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن ،برای خرید و سفارش از بورس فروش انواع لباس های یک بار مصرف از طریق شماره های سایت با ما در تماس باشید.

لباس یکبار مصرف بیمار

لباس یکبار مصرف بیمار چه کاربردهایی دارد؟


کاربرد لباس های یکبار مصرف را می­توان در دو بخش اصلی حفاظت شخصی و ایمنی محیط زیست در نظر گرفت. در مورد حفاظت شخصی، فرد برای محافظت از خود در برابر محیط آلوده از پوشیدن لباس یکبار مصرف استفاده خواهد کرد. تجهیزات محافظ شخصی شامل مواردی از قبیل ماسک های جلوگیری از ورود هوای آلوده به ویروس­ یا گرد و غبار به ناحیه تنفسی، کاورهای روی لباس، محافظ های آستین، دستکش های لاتکس یا نیتریل، روکش کفش یا سایر پوشاک، که برای محافظت از بدن شخص جهت جلوگیری از آسیب و عفونت است، می­باشد.

به طور معمول در دو حوزه صنعتی از لباس یکبار مصرف استفاده می­ شود. در صنايع توليد مواد غذايي اقدامات بهداشتي بسيار سختي را اعمال مي­كنند، ممكن است كارگران در محيط كار به طور كامل با پوشش­های یکبار مصرف پوشانده شوند تا به صورت حداكثری از كارگران و محصول غذایی محافظت گردد.
در صنعت پزشکی نیز از لباس یکبار مصرف و پوشش بیرونی یا کاور برای محافظت شخصی بیمار و ایمنی محیط استفاده می­گردد. پوشاک یکبار مصرف برای پرسنل پزشکی نیز کاربرد دارد، زیرا آنها را از خطرات بیولوژیکی که ممکن است از محیط زیست به آنها منتقل شود یا از انتقال بیماری و عفونت از طریق بیمارانی که درمان می­کنند، محافظت می­نماید.
لباس­های یکبار مصرف برای بیماران در حین درمان نیز به دلایل بهداشتی مورد استفاده قرار می­گیرد. قیمت لباس یکبار مصرف بیمار در انواع کاربردها، متفاوت است. لباس­های بیمارستانی که به بیماران پوشانده می­شوند به گونه ای طراحی و دوخته شده اند که کارکنان و پزشکان بیمارستان بتوانند به راحتی به ناحیه­ای از بدن بیمار که تحت درمان قرار دارد، دسترسی پیدا کنند.
بعضی از لباس های یکبار مصرف دارای بندهایی در قسمت بالای شانه و آستین هستند به طوری که بدون ایجاد اختلال در آنژیوکت یا کاتتر داخل وریدی در بازوهای بیمار، لباس به راحتی قابل درآوردن باشد. در همین حال، برخی بیمارستان ها گزینه های دیگری را ارائه می­دهند، از جمله لباس هایی که در قسمت جلو یا دو طرف آن باز می شود.
لباسهای دوروی بیماران دارای برچسب ­های پلاستیکی هستند که باعث می­شود بدون جابجایی بیمار و صرفه جویی در وقت پرسنل، عوض کردن آن آسان تر شود. در این لباس­ها، جیب های جانبی برای جاگذاری دارو یا کیسه ای برای تجهیزات قلبی برای بیماران فراهم شده است.
بعضی لباس­ها دارای روسری قابل جدا شدن و آستین های بلند است. هر دو بازو از دو سوراخ روی لباس رد می­شود. در نوعی از لباس بیمار که مدل کیمونویی گفته می­شود، سمتی که لباس بیمار از آنجا باز می­ شود در پشت اوست که دو طرف لباس به اندازه کافی گسترده است که روی هم می­آید و برای پوشاندن بدن بیماران کافی است. در جلو لباس یک کمربند وجود دارد که دور کمر می­چرخد و در قسمت پشتی وصل می­شود تا لباس کاملا به بدن بیمار پوشانده شود.
لباس ­های بیمارستانی کاغذی که مورد استفاده بیماران قرار می­گیرد با عفونت های بیمارستانی همراه است که لازم است با دفع مناسب، از انتشار عفونت­ های آن به محیط زیست جلوگیری کرد.                                                                                                                                                                                                                                                      لباس یکبار مصرف بیمار

چه پارچه ای در دوخت لباس یکبار مصرف استفاده می شود؟


لباسهای بیمارستانی یکبار مصرف ممکن است از جنس کاغذ یا پلاستیک نازک باشد. مطابق با قوانین سال 2001 از سه پارچه غیر بافته شده برای لباسهای یکبار مصرف بیماران استفاده می ­شود. پارچه های متداول عبارتند از: اسپا­ن­لیسspunlace، اسپان­باند spunbond و ملت­بلاون melblown که از نفوذ مواد مرطوب و عفونی جلوگیری می­کند.
اسپان لیس از نوع پارچه نبافته متشکل از یک ماده هیدروژنی است که معمولاً از خمیر چوب و الیاف پلی استر ساخته می ­شود. لباس های یکبار مصرف و تقویت شده، از جنس پلی پروپیلن غیر بافته شده و قابل تنفس که اسپان ­باند  Spunbond نامیده می­شود، ساخته شده است. پارچه اسپان باند از الیاف­ های پرس شده تشکیل می­ یابد و چون مانند بافت­های معمولی، تار و پود ندارد به آن بدون بافت می­گویند. این پارچه ها به راحتی بریده می­شوند.
قیمت لباس یکبار مصرف بیمار بسته به نوع جنس متفاوت است. در برخی از لباس­ های یکبار مصرف در نواحی بحرانی بدن شامل ناحیه بازو و قفسه سینه توسط پارچه تقویتی محافظت می­شوند. در تولید پارچه، از موانع میکروبی و موانع فیزیکی برای جلوگیری از آلاینده ها و مایعات آلوده استفاده می­شود. پارچه اسپان باند در دو نوع تولید می ­شود، نوع ضد آب یا waterproof که آب را به خود جذب نمی­کند و نوع دیگر آب دوست یا هیدروفوبیک است که به آن پارچه اسپان باند هیدروفیل می­گویند.
پارچه اسپان باند همچنین در لایه های مختلف به صورت سه لایه و چهار لایه نیز تولید می­شود. در نوع سه لایه که به آن سه اس گفته می­شود، لایه وسطی کاملا ضد آب بوده که این نوع پارچه نسبت به بقیه پر مصرف تر است. در نوع چهار لایه که به آن چهار اس گفته می ­شود، از نفوذ انواع میکرب و باکتری نیز جلوگیری شده و در تهیه ماسک­ ها از این نوع پارچه استفاده می­ گردد.

 •  انواع لباس بیمارستانی و  قیمت لباس یکبار مصرف بیمار، شامل موارد زیر است:
  – لباس محافظ سیال Thumb Loop که مانعی بسیار مؤثر در برابر عفونت ایجاد می­کند.
  جنس این لباس­ها از مواد با دوام پلی اتیلن نرم ساخته شده است. این گونه لباس­ ها برای بیمارانی که در قرنطینه یا ناحیه ایزوله بستری هستند، و پرسنل واحد سوختگی­ها و آزمایشگاه ­ها مناسب است. این لباس­ ها در بسته­ های 20 تایی به قیمت 12 تا 13.5 یورو عرضه می­ شود.
  – لباس بیمارستانی آستین بلند با سرآستین الاستیک که به محافظت از بازوها در برابر عفونت کمک می­ کند.
  این لباس برای پوشش کامل، خنک، راحت و شیک بوده که در پشت لباس همپوشانی دارد. جنس این لباس از مواد نرم، سنگین و غیر بافته پلی پروپیلن با سرآستین الاستیک یا کش ­دار ساخته شده است.
  این لباس برای استفاده بیمار و کارکنان مناسب است. لباس ها در بسته های 50 تایی به قیمت 32 تا 35.5 یورو عرضه می ­شود.
  – لباس راحتی آستین بلند با سرآستین چسبی Stockinette که برای استفاده بیمار و کارکنان مناسب است.
  آستین های بلند به محافظت از بازوها کمک می ­کنند. لباس برای پوشاندن پوشش کامل، خنک، راحت و شیک در پشت لباس همپوشانی دارد. جنس لباس از مواد نرم، سنگین و غیر بافته پلی پروپیلن ساخته شده است. این لباس­ها در بسته های 50 تایی به قیمت 24 تا 27.5 یورو عرضه می­ شود.
  قیمت لباس یکبار مصرف بیمار، بسته به مدل لباس و جنس استفاده شده در لباس، متفاوت است.

لباس یکبار مصرف بیمار

خرید عمده و به صرفه لباس یکبار مصرف بیمار

بازرگانان ، تجار و مسئولین خرید لباس بیمارستانی، برای استعلام قیمت و برای خرید بی واسطه انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با همکاران ما در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا