خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / لباس‌های ام آر آی با کیفیت صادراتی و ارزان

لباس‌های ام آر آی با کیفیت صادراتی و ارزان

لباس‌های ام آر آی با کیفیت صادراتی و ارزان،انواع لباس بیمارستانی ،تولید البسه یکبار مصرف بیمارستانی … از سایت بازرگانی خانه صنعت و معدن می توانید سفارشات خود را از طریق لینک واتساپ ثبت و با کارشناسان مرکز فروش تماس حاصل نمایید.

لباس‌های ام آر آی با کیفیت صادراتی و ارزان

پارچه برای لباس‌های ام آر آی

پارچه اسپان باند

لباس‌های ام آر آی مانند بسیاری دیگر از لباس‌های بیمار یکبار مصرف هستند و به همین دلیل جنس خاصی دارند. این لباس‌ها از جنس پارچه اسپان باند هستند که در اصطلاح عمومی با نام‌های پارچه یکبار مصرف یا پارچه بدون بافت نیز شناخته می‌شوند. جنس اصلی پارچه‌های اسپان باند از ترموباندینگ و مواد پلی پروپیلن است. لباس‌های ام آر آی برای حفظ بهداشت بدن، ضد آب هستند. گرماژ این نوع پارچه با توجه موارد مختلفی تعیین می‌شود و معمولا برای لباس‌های ام آر آی و بیمارستانی از گرماژ بین ۳۰ تا ۶۰ گرم می‌توان استفاده کرد. پارچه اسپان باند دارای تنوع رنگی بسیاری است که معمولا از رنگ‌های آبی و آبی نفتی آن برای لباس‌های ام آر آی استفاده می‌شود. البته مراکز ام آر آی می‌توانند با توجه به رنگ‌های مورد استفاده در محل کار خود و روال کارشان رنگ‌های متفاوتی را استفاده کنند.

زمانی که لباس ام آر آی دوخته و بسته بندی می‌شود، وزن آن به ۴۰ الی ۵۰ گرم می‌رسد که بهترین وزن برای لباسی است که بیمار هنگام انجام ام آر آی به تن دارد. به یاد داشته باشید ضخامت بیش از اندازه لباس‌های ام آر آی ممکن است روند عکس برداری را با مشکل مواجه کند و نازک بودن بیش از اندازه لباس نیز به دور از فاکتورهای بهداشتی می‌باشد.

لباس‌های ام آر آی با کیفیت صادراتی و ارزان

کاربرد لباس‌های ام آر آی

لباس ام آر آی

لباس‌های ام آر آی همانطور که از نام آن‌ها مشخص است، در مراکز ام آر آی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این لباس‌ها به عنوان لباس یکبار مصرف شناخته می‌شوند. لباس‌های ام آر آی نباید مزاحمتی در انجام روند کار یعنی عکس برداری ایجاد کنند؛ می‌توان گفت این موضوع مهم‌ترین دلیل انتخاب پارچه‌های اسپان باند برای این کاربرد است.

به یاد داشته باشید که کاربرد لباس‌های ام آر آی برای خانم‌ها و آقایان است و بهتر است برای هر گروه لباسی با سایز مختلف در نظر بگیرید. معمولا لباس‌های مناسب برای آقایان دارای طول ۱۰۰ سانتی متر و لباس‌های مناسب برای بانون دارای طول ۸۰ سانتی متر هستند. البته وابسته به انتخاب مجموعه مورد نظر شما، لباس‌های ام آر آی می‌توانند به صورت پیراهن و شلوار نیز باشند.

خاصیت ضد آب بودن لباس‌های ام آر آی باعث رعایت بهداشت می‌شود. ممکن است بیماران هنگام عکس برداری عرق کنند یا ممکن است خونریزی داشته باشند. لباس‌های ام آر آی ضد آب هستند و تا حد امکان از آلوده شدن دستگاه ام آر آی پیشگیری می‌کنند.

توصیه می‌شود بلافاصله پس از استفاده از لباس ام آر آی و انجام روند کار، لباس را دور بیندازید و در صورتی که برای دفعات بعدی نیاز به این لباس داشتید، بسته نو خریداری کنید.

کیفیت بالای لباس ام آر آی اهمیت بسیاری دارد. به همین دلیل بهتر است پیش از توجه به قیمت، کیفیت کار را در نظر داشته باشید. استفاده از بهترین پارچه‌های اسپان باند و دوخت مناسب مهم‌ترین فاکتورهای تعیین کننده کیفیت لباس ام آر آی است.

لباس‌های ام آر آی با کیفیت صادراتی و ارزان

 

خرید لباس ام آر آی مستقیم و بی واسطه

اگر به تجارت و بازرگانی لباس های بیمارستانی مشغول هستید برای تامین جنس با قیمت پایین و کیفیت مناسب از طریق شماره های سایت با کارشناسان لباس بیمارستانی بازرگانی خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09124886520
کارشناس فروش: 09138975909
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
آدرس کانال: uniformkala@

مطلب پیشنهادی

لباس تایوک

لیست قیمت و راهنمای خرید لباس یکبار مصرف سرهمی یا یکسره

لباس یکبار مصرف سرهمی یا یکسره چه کاربردهایی در مراکز درمانی و صنایع مختلف دارد …