خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / لباس بیمارستانی یکبارمصرف و فروش بی واسطه

لباس بیمارستانی یکبارمصرف و فروش بی واسطه

لباس بیمارستانی یکبارمصرف و فروش بی واسطه…. خرید لباس یکبار مصرف بیمارستانی ، گان یکبار مصرف بیمارستانی ، تولیدی لباس یکبار مصرف بیمارستانی در تهران.فروش بی واسطه لباس یکبار مصرف در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن …برای خرید و سفارش از طریق شماره های سایت با ما تماس بگیرید .

لباس بیمارستانی

انواع لباس یک بار مصرف بیمارستانی

لباس بیمارستانی و یکبار مصرف که معمولاً توسط بیمار ، مرد و زن در بیمارستان ها پوشیده می شود ,لباس های غیر بافته ای هستند که راحت وبادوام در یک طراحی مقرون به صرفه تولید می شوند. بلوز و شلوار یکبار مصرف پزشکی از یک ماده غیر بافته تولید شده و در نتیجه بافت نرم و سبک ، مانند پارچه دارند . مقاوم در برابر مایعات , مناسب تنفس پوست  , برای جلوگیری از شیوع میکروب ,بیماری مسری و آلودگی است. لباس بیمارستانی و یکبار مصرف پزشکی از پلی پروپیلن قابل بازیافت ساخته شده است. برای استفاده در بیمارستان , داروخانه ها ، آزمایشگاه ها ، مراقبت های بهداشتی و محیط های کنترل شده مناسب است. اسکراب های یکبار مصرف در اندازه های مختلف برای پوشاندن در انواع بدن موجود است .

ماسک های صورت

ماسک های صورت ، ماسک های جراحی و ماسک های گرد و غبار به معنای محافظت از باکتری ها ، میکروب ها ، گرد و غبار هستند. پزشکان ، پرستاران و سایر کارکنان بهداشتی هنگام انجام وظایف خود در بیمارستان از ماسک های صورت  سه لایه استفاده می کنند.

پوشش کفش

روکش کفش یک پوشش محافظتی است که از انتقال آلودگی کفش در اتاق عمل ، آزمایشگاه یا اتاق ایزوله جلوگیری می کند. برای بیماران و متخصصان پزشکی به یک اندازه اهمیت دارند. نه تنها پزشكان و پرستاران بلكه در موارد خاص ،ملاقات کنندگان  نیز باید قبل از ملاقات با بیمار خود از پوشش کفش استفاده کنند . جنس پوشش های کفش پلی اتیلن می باشد.

پیش بندها

مراکز تولید لباس بیمارستانی و یکبار مصرف پیش بندهایی از جنس پلی اتیلن برای محافظت و کنترل عفونت های حین مراقب های پزشکی و یا تمییز کردن محیط بیمارستان را تولید می کنند.

لباس بیمارستانی و یکبار مصرف

چه نکاتی در کیفیت لباس یک بار مصرف بیمارستانی حائز اهمیت است؟

لباس بیمارستانی و یکبار مصرف  ایزولاسیون به عنوان پوششی برای محافظت از انتقال میکروارگانیسم ها استفاده می شوند و از ۱۰۰٪ پنبه یا ۵۰/۵۰ پنبه و پلی استر ساخته شده اند. لباسهای یکبار مصرف باید مانع جذب مایعات و باعث محافظت از بدن و لباس زیری باشند.لباس بیمارستانی و یکبار مصرف باید بدن و لباس زیرین را از مایعات و مواد شیمیایی محافظت کند.و فقط برای آسایش چند ساعت طراحی شده اند.اما نمایندگی  لباس یکبار مصرف  باید محصولاتی را تولید کند که به اندازه کافی طولانی بمانند و بادوام باشند.مقاومت در برابر مایعات داشته باشد. لباسی باشد که بتوان آن را به آسانی  بپوشید و در بیاورید. در بیشتر مواقع ، پزشکان و پرستاران فقط چند دقیقه فرصت دارند تا لباس را باز کنند یا از آن استفاده کنند. آنها به لباسی احتیاج دارند که بسیار راحت باشد. به دنبال شلوار و تاپ های محافظ یکبار مصرف ای باشید که دارای نوار های بلند و چسبی  باشد. در حالی که اندازه های مختلفی از لباس یکبار مصرف وجود دارند ، انتخاب محصولاتی که پوشش مناسب را ارائه می دهند مهم است. این به معنای فراهم آوردن پوشش مچ پا و آستین برای کارکنان و بیماران است.

در مورد خرید لباس بیمارستانی و یکبار مصرف برای بیمارستان موارد  زیادی وجود دارد که باید در مورد آنها فکر کنید. آنچه شما باید انجام دهید این است که روی کیفیت سرمایه گذاری کنید. . از همه لحاظ ، لباس محافظ یکبار مصرف یکی از مهمترین سرمایه گذاری ها برای مراکز درمانی یا بیمارستان شلوغ است. خرید آن لازم نیست که پیچیده باشد. در مواردی که شستشو در بیمارستان یا به پیشنهاد فروشنده گزینه مناسبی نیست ، پوشیدن لباس یکبار مصرف گزینه مناسبی است.به طور کلی لباس های یکبار مصرف برای رعایت نکات بهداشتی در محیط بیمارستان  و جلوگیری از انتقال عفونت و ویروس مناسب می باشد.

لباس بیمارستانی

خرید انواع لباس بیمارستانی مستقیم از تولیدی

برای تهیه و ثبت سفارش مقرون به صرفه انواع لباس بیمارستانی از جمله لباس بیماران از طریق تلگرام یا شماره های درج شده در پایین سایت با کارشناسان بخش لباس بیمارستانی خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09124886520
کارشناس فروش: 09138975909
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
آدرس کانال: uniformkala@

مطلب پیشنهادی

لباس تایوک

لیست قیمت و راهنمای خرید لباس یکبار مصرف سرهمی یا یکسره

لباس یکبار مصرف سرهمی یا یکسره چه کاربردهایی در مراکز درمانی و صنایع مختلف دارد …