لباس بیمار بیمارستانیلباس بیمارستانیلباس یکبار مصرف

فروش عمده گان لباس بیمار

فروش عمده گان لباس بیمار و گان بیمار یکبار مصرف در این سایت ممکن شده است.برای خرید گان بیمار و دریافت لیست قیمت گان بیمار با انواع پارچه نبافت اسپان باند و ضد آب با شماره های سایت در ارتباط باشید.

گان لباس بیمار

گان بیمار چیست و چه کاربردی دارد؟

گان نوعی لباس است که مخصوص اتاق عمل می باشد گان لباس بیمار مخصوص بیماری است که میخواهد تحت عمل جراحی قرار بگیرد.
از نظر ترکیب رنگ بندی  رنگ های گان لباس بیمار به رنگ سبز یا آبی هستند زیرا این دو رنگ باعث تقویت دید جراح نسبت به اشیا قرمز از جمله احشا خون آلود می شود و همچنین آرامش بخش هستند
جنس آن ها از جنس پنبه می باشند.و از ویژگی های مهم گان لباس بیمار قابلیت چند باره استریل آن هاست.
دو نوع گان در بازار موجود است گان های یکبار مصرف (بی بافت) و چند بار مصرف ( پنبه، پلی استر، ویسکوز مخلوط آنهاست) و در سایز های مختلف موجود هستند.

به طور کلی  برای ویژگی های یک گان لباس بیمار مناسب می توان مواردی مانند ،هزینه مناسب،-قابلیت حفاظت، راحتی، تبادل هوایی مناسب رانام برد.

 

اندازه و جنس مناسب گان لباس بیمار کدام است؟

مهمترین هدف از پوشیدن گان لباس بیمار در محیط های درمانی داشتن حفاظ برای بدن در مقابل خطرات احتمالی می باشد.
محیط بیمارستان باید از نظر بهداشت و سلامت عاری از وجود هرگونه میکروب باشد لذا به علت رعایت بهداشت، در رابطه با استفاده از گان لباس بیمار و جنس مناسب برای آن باید دقت و ظرافت لازم را به خرج داد. پارچه های مورد مصرف در بیمارستان برای گان لباس  باید یا یکبار مصرف باشد و یا به صورت مداوم شست و شو شود.
بنابراین برای این منظور برای گان لباس بیمار باید به صورت تخصصى پارچه ای تولید و استفاده شود که در برابر انواع مواد ضدعفونی کننده و شوینده، به خصوص آب ژاول، مقاوم باشد تا هم کیفیت بافت تغییر نکند و هم خللی در رنگ پارچه ایجاد نشود.

از آن جا که پارچه تماس مستقیم با پوست فرد دارد، باید در بافت پارچه های بیمارستانی از مرغوب ترین الیاف بهداشتی استفاده شود تا ضد حساسیت و مناسب با هر نوع پوستی باشند. این نوع البسه، به خصوص گان لباس بیمار، باید وزن سبک داشته باشد و اندزه آن متناسب با بیمار باشد تا به خصوص سالمندان نیز در آن احساس راحتی کنند. البته باید به این نکته توجه داشت که منظور از گرماژ سبک، وزن استاندارد تعریف شده است و پارچه نباید هرگز بدن نما باشد.

 

بورس سفارش و خرید انواع گان لباس بیمار یکبار مصرف و چند بار مصرف:

برای سفارش و خرید انواع گان بیمار در جنس های چندبار شور و یکبار مصرف قبل از خرید از طریق شماره های سایت با کارشناسان بخش لباس بیمارستانی بازرگانی خانه صنعت و معدن از طریق شماره های سایت در ارتباط باشید.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا