لباس بیمارستانیلباس یکبار مصرف

با کیفیت ترین لباس های یکبار مصرف بیمارستان خرید بی واسطه

با کیفیت ترین لباس های یکبار مصرف بیمارستان خرید بی واسطه…،لباس یکبار مصرف بیمار، گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن ،برای خرید بی واسطه و سفارش از بورس فروش انواع لباس های یک بار مصرف از طریق شماره های سایت با ما در تماس باشید.

لباسهای یکبار مصرف بیمارستان خرید بی واسطه

پارچه مناسب برای تولید لباس یکبار مصرف بیمارستان

لباس یکبار مصرف بیمارستان در صنایع مختلفی کاربرد دارد که یکی از مهمترین آنها صنایع پزشکی است. از جمله بزرگترین مراکز خرید عمده لباس یکبار مصرف بیمارستان در ایران، تولیدی های فعال در سطح کشور اند که به تولید لباس یکبار مصرف بیمارستان مشغول اند. انواع لباس های یکبار مصرف و بیمارستانی شامل کلاه شلوار و لباس و روتختی و روبالشتی می شود. لباس یکبار مصرف بیمارستان، عمدتا قیمتی مناسب دارند و علاوه بر پیشگیری از پخش آلودگی، ظاهری یکسان به کادر بیمارستان می بخشند. جنس این البسه عمدتا از الیافی سبک و نازک است که تمامی کادر اتاق عمل، ملزم به پوشیدن آن می باشند.

اولین عرضه کننده لباس های یکبار مصرف بیمارستان تولید داخل بصورت عمده در کشور: خانه صنعت، معدن و تجارت است که  عرضه لباس بیمارستانی را در سایزها، طرح ها، جنس، انواع مختلف و قیمت هایی مناسب به مشتریان عرضه می دارد. این مرکز صرفا خرید خود را از افراد و موسسات و تولیدی هایی انجام می دهد که کاملا دارای استاندارهای بیمارستانی باشند بدین صورت که طی سه مرحله در سه درجه حرارت مختلف رنگ می شود (به صورت خمی). این کار با این هدف صورت می گیرد تا این البسه در برابر آبژاول و مواد شوینده و حرارت دستگاهای استریل مقاومت بسیار خوبی از خود داشته باشند.

از جمله پارچه های مناسبی که در دوخت لباس یکبار مصرف بیمارستان استفاده می شود می توان به پارچه تترون، پارچه ترگال ساده، پارچه ترگال کجراه، پارچه فلامنت فلامنت، پارچه فلامنت پنبه، پارچه ویسکوز ساده و طرحدار، پارچه اسپان باند یا بی بافت، پارچه اس ام اس ( sms )اشاره کرد. بسته به بودجه ای که مراکز در اختیار دارند و ویژگی های هر یک از این نوع پارچه ها می توان در دوخت البسه یکبارمصرف بیمارستان از آنها استفاده کرد. در زمینه دوخت البسه بیمارستانی یکبارمصرف بیشتر پارچه هایی که ضد حساسیت بوده و تن نما نباشد و بدن فرد را در مقابل ورود باکتری و مواد آلاینده در بیمارستان و مراکز بهداشتی درمانی محافظت نماید، برای دوخت لباس یکبار مصرف  بیمارستان مناسب اند.

لباسهای یکبار مصرف بیمارستان

در دوخت لباس یک بار مصرف بیمارستانی چه نکاتی اهمیت دارد؟

لباس یکبار مصرف بیمارستان  از جمله لباس مردانه، زنانه، پزشک و بیمار و پرستار را می توان از مراکز فروش اینگونه البسه بیمارستانی در تمام طول سال تهیه کرد. همیشه قیمت پایین لباس یکبار مصرف بیمارستان نشان از عدم کیفیت آن نیست در بسیاری مواقع تولیدی ها و مراکز تولیدکننده این البسه به علت خرید مواد اولیه به ورت کلی و ارزان، محصولات با کیفیت دوخته شده خود را با قیمتی مقرون به صرفه در اختیار مشتریان قرار می دهند.

تلاش کنید پارچه هایی را که دوخت  آن ها استاندارد باشد خریداری نمایید. به دنبال لباس یکبار مصرف بیمارستان باشید که به  نکات دوزندگی در آنها رعایت شده باشد و دارای آهار مناسب باشد و در برایر پارگی نیز از مقاومت خوبی برخوردار باشد. معمولا پارچه هایی که از ثبات رنگی بالایی برخوردارند، ماسعات را به خود جذب نمی کنند، دچار سایش و کشش هنگام دوخت و استفاده نمی شوند، جنس آن ها به گونه ای است که گوله نمی شود و به خود پرز نمی گیرد، و نیز دارای قیمت مناسب هستند برای دوخت البسه بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرند در کنار این موارد دوخت زیبا، با دقت و کاربرد نخ مقاوم در دوخت این نوع پارچه ها به مقاومت و دوام لباس دوخته شده برای استفاده بسیار کمک کننده است.

در واقع کیفیت دوخت نیز از جمله نکاتی است به مخاطب پسند و مشتری پسند بودن این نوع البسه کمک شایان توجهی می نماید. استفاده از ایده های طراحان لباس در دوخت البسه بیمارستانی و بهره گیری از طرح های جذاب نیز در دوخت لباس یکبار مصرف بیمارستان نیز سبب ایجاد انگیزه و روحیه در افراد استفاده از این نوع البسه می شود. بهتر است در دوخت این نوع البسه از تزئینات استفاده نشود و حتی الامکان این البسه ساده باشند.

در دوخت لباس یکبار مصرف بیمارستان سایزبندی نیز باید رعایت گردد. استفاده از پارچه های درجه یک در تولید این نوع البسه سبب می گردد کیفیت دوخت نیز بالاتر بوده و لباس آماده شده مدت زمان بیشتری کار کند. بهتر است از نخ های همرنگ پارچه در دوخت این البسه استفاده شود و از دستگاه های دوخت برای داشتن یک دوخت زیبا و مقاوم در دوزندگی این البسه استفاده گردد.

 لباسهای یکبار مصرف بیمارستان

خرید گان یکبار مصرف بیمارستانی در تهران

بهترین اقدام در بیمارستان ها برای جلوگیری از شیوع بیماری ها و آلودگی ها استفاده از لباس های یکبار مصرف بیمارستانی است که به نام گان شناخته شده اند که شامل گان بیمار و گان جراح هستند و از پارچه های متفاوتی در تولید آن ها استفاده می شود :  پارچه تترون ،ترگال کجراه ،ویسکوز و اسپان باند یا اس ام اس.

یکی از ویژگی های مهم این لباس ها نداشتن تار و پود است که باعث می شود از تجمع ویروس ها و میکروب ها جلوگیری شود .از دیگر ویژگی های این لباس ها وزن سبک آن هاست که امکان آزادی در فعالیت و تحرک را ایجاد می کند.

گرماژ پارچه مورد استفاده در دوخت لباس ها از 38 تا 50 گرم است و بر اساس کاربرد گرماژ متغیر است.رنگ لباس ها آبی ،صورتی ،سبز و سفید است.

تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی و فروش بی واسطه آن

بازرگانان ، تجار و مسئولین خرید لباس بیمارستانی، برای استعلام قیمت و برای خرید بی واسطه البسه یکبار مصرف بیمارستانی میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با همکاران ما در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا