لباس بیمار بیمارستانیلباس بیمارستانی

لباس بیمار مردانه تترون چهارخانه کیفیت بالا

لباس بیمار مردانه تترون چهارخانه کیفیت بالا،لباس بیمار زنانه،لباس بیمارستانی تترون،لباس بیمار تترون،لباس مریض بیمارستان و فروش انواع لباس بیمار در سایت بازرگانی خانه صنعت و معدن

لباس بیمار مردانه تترون چهارخانه

مزایا و معایب لباس بیمار مردانه تترون

آیا شما نیز به دنبال خرید و استفاده از بهترین انواع لباس بیمار مردانه تترون چهارخانه هستید؟

آیا می دانید که مزایا و معایب استفاده از لباس های بیمار مردانه تترون چیست؟

با ما همراه باشید تا اطلاعات بسیار جالبی را در این خصوص به دست آورید.

لباس بیمار یکی از مهمترین و اساسی ترین لوازم مورد استفاده در تمام مراکز درمانی و بیمارستان ها می باشد که بدون استفاده از این محصول بی شک مشکلات زیادی به وجود خواهد آمده که از مهمترین این مشکلات می توان به شیوع بیماری و میکروب ها اشاره کرد.

امروزه شرکت های بسیار زیادی را می توانید در کشورمان مشاهده کنید که به دنبال طراحی و دوخت بهترین و مرغوب ترین لباس بیمار مردانه تترون چهارخانه هستند و حجم بسیار بالایی از این محصولات نیز به کشورهای همسایه در حال صادر هستند چرا که مرغوبیت الیاف استفاده شده در این لباس ها شهرت جهانی داشته و همین امر سبب شده است که بسیاری از کشورها برای خرید و تامین یکی از مهمترین و ضروری ترین لوازم مرکز درمانی خود، با شرکت های داخلی و تولیدی های کشور ما در ارتباط باشند؛

اما سوال این است که استفاده از لباس بیمار مردانه تترون چهارخانه چه مزایا و معایبی را به دنبال دارد؟

از مهمترین و اصلی ترین مزایای استفاده از لباس بیمار مردانه تترون چهارخانه می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 •    ایجاد نظم و هماهنگی بسیار بالا در بیمارستان و میان بیماران
 •   ایجاد حس بسیار آرام بخش در میان بیماران
 •  قابلیت شست و شوی بسیار راحت و آسان
 •  دوخت لباس بیمار در طرح ها و مدل های بسیار مختلف
 •  داشتن مقاومت بسیار بالا
 • داشتن قیمت بسیار مناسب برای خریداران
 •  سبک وزن بودن و راحتی حمل در بیماران
 •  لطافت بسیار بالا
 • داشتن رنگ بندی های مختلف

البته در نظر داشته باشید که هر محصولی علاوه بر داشتن نقاط مثبت خود، یک سری نقاط منفی را نیز به دنبال خواهد داشت که هر خریدار و مصرف کننده ای بایستی در مورد این نقاط نیز اطلاعاتی را به دست بیاورند تا بتوانند به راحتی تصمیم گیری خود را در خصوص خرید لباس بیمار مردانه تترون چهارخانه بگیرد.

از مهمترین معایب استفاده از لباس بیمار مردانه تترون چهارخانه می توان به مواردی از جمله جذب بسیار پایین تعریق بیماران، نیاز به اتو کشی، مورد پسند نبودن برخی از بیماران و غیره اشاره کرد. البته لازم به ذکر است که مدل و اندازه های مربوط به چهارخانه های لباس بیماران نیز بسیار مهم می باشد که معمولا چهار خانه های زیر مانند را برای این منظور انتخاب می کنند که این انتخاب نیز کاملا بستگی به سلیقه خریداران دارد و شما نیز می توانید با توجه به اصول و استانداردهای موجود اقدام به خرید و استفاده از لباس بیمار مردانه تترون چهارخانه داشته باشید.

لباس بیمار مردانه تترون چهارخانه

استاندارد پارچه های لباس بیمار مردانه تترون

لباس بیمار مردانه تترون چهارخانه امروزه با طرح ها و مدل های بسیار مختلف دوخته و عرضه بازار می شود که هر کدام از شرکت های تولیدی این محصولات نیز با استفاده از استانداردها و اصول های تعریف شده، اقدام به طراحی شیک ترین و باکیفیت ترین انواع این مدل از لباس بیماران دارد. استانداردها و اصول بسیار زیادی برای این منظور تعریف شده است که از مهمترین این استانداردها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • یک دست بودن لباس بیمار مردانه تترون چهارخانه برای تمام بیماران در بخش های مختلف
 • تراکم بافت استاندارد
 • بدن نما نبودن لباس بیمار مردانه تترون چهارخانه
 • ثابت بودن رنگ پارچه و مقاوم بودن آن در برابر شستشوی های مختلف
 • استفاده از رنگ های روشن برای تهیه و دوخت لباس بیمار
 • داشتن الیاف ضد باکتری و میکروب

لازم به ذکر می باشد که بیمارستان های دولتی از رنگ های آبی و صورتی برای لباس بیماران خود استفاده می کنند که لباس بیمار مردانه تترون چهارخانه از رنگ آبی تشکیل شده است ولی بیمارستان های خصوصی می توانند از دیگر رنگ ها نیز به این منظور استفاده کرده و تنوع بسیار بالایی را داشته باشند.

استفاده از لوگوی بیمارستان و مراکز درمانی بر روی لباس بیماران نیز از دیگر مهمترین استانداردی می باشد که بایستی در دوخت و طراحی آن توجه ویژه ای را می طلبد. از دیگر رنگ های استفاده شده در دوخت و طراحی لباس بیمار مردانه تترون چهارخانه نیز می توان به رنگ های لیمویی، سفید، باسی، شیری، سبز سیر و سبز مغز پسته ای اشاره کرد.

بدن نما نبودن لباس بیمار مردانه تترون چهارخانه نیز بستگی کاملی به تراکم بافت و وزن پارچه تترون انتخاب شده دارد که هر چقدر این دو مورد مذکور به میزان و اعداد استاندارد شده نزدیک باشد، می تواند از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار باشد. نازک و بدن نما بودن لباس بیمار مردانه تترون چهارخانه از مهمترین مقررات قابل توجه در استانداردهای و اصول تعریف شده برای طراحی لباس بیمار در بیمارستان و مراکز درمانی می باشد.

شما نیز می توانید با آگاهی کافی و به دست آوردن اطلاعات لازم در این خصوص می توانید یکی از بهترین و مرغوب ترین پارچه تترون را برای طراحی و دوخت انواع لباس بیمار مردانه تترون چهارخانه انتخاب کرده و مناسب ترین لباس ها را در اختیار داشته باشید. لازم به ذکر است که شرکت های تولیدی در این زمینه نیز بایستی از این استانداردها اطلاع کافی را داشته باشند تا بتوانند محصولاتی طبق مقررات و قوانین دوخته و آن را در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

لباس بیمار مردانه تترون چهارخانه

لباس بیمار مردانه تترون چهارخانه کیفیت بالا

جهت سفارش انواع لباس بیمار مردانه تترون چها خانه با کیفیت بالا و صادراتی می توانید با شماره های پشتیبانی مرکز فروش بازرگانی خانه صنعت و معدن در ذیل تماس حاصل فرمایید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا