خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / لباس یکبار مصرف بیمارستانی ارزان قیمت در تهران

لباس یکبار مصرف بیمارستانی ارزان قیمت در تهران

لباس یکبار مصرف بیمارستانی ارزان قیمت در تهران…،انواع لباس بیمارستانی ، تولیدکننده البسه بیمارستانی در تهران ، تولید البسه یکبار مصرف بیمارستانی.فروش بی واسطه لباس یکبار مصرف در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن …برای خرید و سفارش از طریق شماره های سایت با ما تماس بگیرید .

لباس یکبار مصرف بیمارستانی ارزان قیمت در تهران

مواد اولیه مناسب برای تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی

امروزه در مصارف مختلفی از لباس ها یکبار مصرف مصرف استفاده می شود، در صنعت و پزشکی به وفور از لباس یکبار مصرف استفاده می شود. در بیمارستان مختلفی از لباس های یکبار مصرف استفاده می شود. لباس یکبار مصرف بیمارستانی تهران در نوع دو نوع پارچه ای که چند مصرف اند و نوع دیگر یکبار مصرف هستند تولید می شوند. لباس یکبار مصرف بیمارستانی تهران در گرماژهای متفاوتی عرضه می شوند. هرچه گرماژ لباس یکبار مصرف بیمارستانی تهران بالاتر باشد طول عمر بالاتری خواهند داشت. گرماژ لباس یکبار مصرف بیمارستانی تهران از ۳۸ تا ۵۰ تولید می شوند. منظور از گرماژ یعنی ۱۰۰ سانتی متر در ۱۰۰ سانتی متر از پارچه وزن ۳۸ گرم یا بالا تر را داشته باشد.

لباس یکبار مصرف بیمارستانی تهران از پارچه : پنبه ای، ویسکوز و یا پلی استر و گاهی مواقع ترکیبی از این پارچه ها می باشد. از مزیت لباس یکبار مصرف بیمارستانی تهران می توان به ضد حساسیت بودن آن ها اشاره کرد و بخاطر همین مزیت مناسب تمام افراد با پوست های حساس می باشد.  از دیگر مزیت های لباس یکبار مصرف بیمارستانی تهران، استریل بودن لباسها را می توان نام برد. استریل بودن لباس یکبار مصرف باعث می شود  آلودگی به قسمت های بدن بیمار سرایت نکند. و سهولت در پوشیدن لباس یکبار مصرف یکی دیگر از مزیت های آن است. لباس های یکبار مصرف باعث انتقال هوا نیز میشوند که مانع عدم تعریق فرد می شود.

قیمت های لباس یکبار مصرف بسیار مقرون به صرفه است؛ و این لباس ها بستگی به محل استفاده شده از ۲۰ هزار تومان به بالا قیمت دارند. لازم به ذکر است که هر چه گرماژ لباس یکبار مصرف بالاتر رود قیمت نیز به نوبه ی خود بالا می رود و افراد با هر توان مالی می توانند این ونوع لباس ها را تهیه و بر تن بیمار خود کنند تا از انتقال بیماری ها جلوگیری شود.

لباس یکبار مصرف بیمارستانی

مدل های مختلف لباس یکبار مصرف بیمارستانی

در بیمارستان های مختلف از لباس های یکبار مصرف فراوانی استفاده می کنند که هر کدام دارای رنگ و مدل مختلفی می باشد. لباس یکبار مصرف دارای دستکش، لباس پزشک، لباس بیمار، ملحفه و رو بالشتی و کلاه، ماسک و در بعضی موارد نیز پوششی برای کفش نیز دارند.  لباس های یکبار مصرف بیماران با پزشکان و دیگر افراد بیمارستان متفاوت است و بنابر هر بخش رنگ این لباس ها متفاوت است تا مشخص شود بیمار برای کدام بخش می باشد.

در انتخاب رنگ لباس یکبار مصرف بیمارستانی تهران، که برای پزشکان استفاده میشود از رنگ های آبی، سبز و خاکستری بیشتر استفاده می کنند تا دید پزشک را در هنگام خونریزی تقویت کنند. برای بیماران نیز لباس یکبار مصرف بیمارستانی تهران در رنگ های متفاوتی بنابر خواست مرکز مورد نظر تولید می شوند. همانطور که اشاره کردیم لباس یکبار مصرف بیمارستانی تهران بایددارای گرماژ مناسب باشد تا بدن بیمار از داخل لباس مشخص نشود. لباس های یکبار مصرف در انواع مدل های مختلفی تولید می شوند مثلا بعضی از لباس ها دارای شلوار، پیراهن، کلاه هستند و برخی فقط دارای روپوش می باشند.

متفاوت بودن رنگ لباس یکبار مصرف در اتاق عمل افراد را از هم جدا می کند به بیان دیگر یعنی افراد استریل شده از افراد غیر استریل رنگ های مختلفی می پوشند که آلودگی ای به  وجود نیاید.

در لباس یکبار مصرف بیمارستانی از گان استفاده می شود. گان را در اتاق های عمل بر روی بیمار می کشند که دای سوراخی است که محل جراحی را نشان می دهد و مانع از انتقال میکروب و آلودگی به دیگر قسمت های بدن می شود. لباس یکبار مصرف را در آب ژاول شست و شو می دهند که مانع از رنگ دهی شوند و همچنین مواد مایع را از خود عبور ندهند.

لباس یکبار مصرف بیمارستانی

خرید مقرون به صرفه لباس یکبار مصرف بیمارستانی

جهت سفارش لباس یکبار مصرف بیمارستانی ،انواع لباس بیمارستانی و … از سایت بازرگانی خانه صنعت و معدن می توانید سفارشات خود را از طریق لینک واتساپ ثبت و با کارشناسان مرکز فروش تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09124886520
کارشناس فروش: 09138975909
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
آدرس کانال: uniformkala@

مطلب پیشنهادی

شرکت صادرات لباس بیمارستانی

روش های خرید و صادرات البسه یکبار مصرف بیمارستانی

روش های خرید و صادرات البسه یکبار مصرف بیمارستانی در متن زیر موجود است.کاربرد البسه …