خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / کارخانه تولید و پخش انواع لباس بیمارستانی

کارخانه تولید و پخش انواع لباس بیمارستانی

کارخانه تولیدی و پخش لباس بیمارستانی با قیمت ارزان در انواع : لباس مریض بیمارستانی ، لباس یکبار مصرف بیمارستانی ، گان و شان جراحی ، لباس خدمه بیمارستانی و …

کارخانه تولید لباس بیمارستانی کارخانه تولید لباس بیمارستانی

انواع لباس بیمارستانی چیست و چه دسته بندی هایی دارد ؟

کارخانه ی تولید لباس بیمارستانی دارای انواع لباس های مصرفی بیمارستان ها و مراکز درمانی و پخش بدون واسطه آن می باشد. در این مقاله سعی داریم انواع لباس هایی که با نام لباس بیمارستانی عرضه می شوند را در دسته هایی توضیح دهیم :

  • دسته اول لباس های بیمارستانی تولیدی و پخش شده به وسیله ی کارخانه ی تولید لباس بیمارستانی لباس های یکبار مصرف بیمارستانی می باشند. که لباس های اتاق عمل ، لباس هایی که برای سونوگرافی و ام ار ای و … در این دسته اند.
  • دسته دوم که لباس کارکنان خدمات است. لباس فرم کارکنان پذیرش ، صندوق و… نیز بخشی تولیدات کارخانه ی تولید لباس بیمارستانی است. و اما لباس کارکنان خدمات که باید با رنگرزی خاصی برای مقاومت در برابر مواد شوینده به نام ضد آب ژوالی تولید شود تا مناسب این کار باشد.
  • دسته بعدی لباس خود پزشکان و پرستاران ، دندان پزشکان و دستیار دندانپزشک و کارشناس آزمایشگاه می باشد. که اکثرا از پنبه و پلی استر اند و مقاومت و راحتی در آنها حرف او را می زند.
  • دسته چهارم لباس های مصرفی در اتاق عمل است. گان های جراحی که به طور کلی به دو دسته یکبار مصرف (بدون بافت اند) و چند بار مصرف ( عموما از جنس پلی استر ، پنبه ) تولید می شوند. گان ها باید راحت باشند و از بهتر است قابلیت محافظت در برابر باکتری و میکروب ها را داشته باشند.
  • و دسته اخر ملحفه های مورد استفاده در بیمارستان ها و درمانگاه ها می باشد. این ملافه ها باید در برابر شست و شوی مداوم بسیار مقاوم باشند و در عین حال لطافت خود را حفظ کنند و در برابر پارگی مقاوم تر باشند.

کارخانه تولید لباس بیمارستانی

لباس بیمار چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟

از انواع لباس بیمار تولیدی در کارخانه ی تولید لباس بیمارستانی میتوان به لباس نوزاد ، لباس بیمار در اتاق عمل ، لباس بیماران روانی ، لباس کودکان بیمار ، لباس برای افراد باردار و در اخر لباس بیماران بزرگسال اشاره کرد که را به ویژگی های هر یک توضیح ای خواهیم داد:

از ویژگی های لباس بیمار سایز بندی متنوع و طبق استاندارد و راحتی لباس می باشد. امکان استفاده از تمامی رنگ ها در لباس بیمار وجود دارد ولی رنگ سبز ، صورتی و آبی از بیشترین محبوبیت برخوردار اند. لباس های بیمار در اتاق عمل که یکبار مصرف اند و در رنگ های سبز و آبی برای نشان دادن خون روی لباس ها می باشد. لباس بیماران روانی که با الگویی متفاوت تولید می شود. از دیگر تولیدات کارخانه ی تولید لباس بیمارستانی لباس هایی برای بخش های سونوگرافی و ام ار ای و…. می باشد. که بهترین جنس ممکن را در تمام کالا ها به کار برده است.

خرید مستقیم از کارخانه تولید و پخش انواع لباس بیمارستانی

جهت خرید انواع البسه بیمارستانی از طریق شماره های ذیل با کارشناسان تماس حاصل نمایید و یا جهت مشاوره آنلای از طریق لینک واتساپ و یا تلگرام اطلاعات مورد نظر را دریافت نمایید و سفارشات خود را ثبت کنید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله یکبار مصرف

مشاوره خرید لباس ایزوله یکبار مصرف با قیمت عالی ویژه بیمارستان ها

مشاوره خرید لباس ایزوله یکبار مصرف با قیمت عالی ویژه بیمارستان ها …جهت سفارش و …