لباس بیمارستانیلباس یکبار مصرف

کارگاه تولید و فروش لباس یکبار مصرف

کارگاه تولید و فروش لباس یکبار مصرف بیمارستان،لباس مریض بیمارستان و انواع البسه یکبار مصرف بیمارستانی در سایت بازرگانی خانه صنعت و معدن

کارگاه لباس یکبار مصرف

استاندارد وزنی پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی

آیا نام انواع پارچه های بیمارستانی را می دانید؟ برای تولید لباس های بیمارستانی از چه پارچه ها استفاده می شود؟ جنس این پارچه ها از چیست؟ چه شرکت هایی به تولید لباس های بیمارستانی می پردازند؟ این ها سوالاتی است که ممکن است ذهن مارا در رابطه با پارچه های بیمارستانی درگیر کرده باشد.

انواع پارچه های بیمارستانی به این نام ها می باشند: پارچه های پرده ای ، پارچه تترون ، پارچه فلامنت فلامنت ،پارچه برزنت بیمارستانی ، پارچه ترگال ساده ، پارچه های ملافه ای ، پارچه فلامنت پنبه ، پارچه ترگال کجراه  و…. که از تمامی این پارچه ها برای تولید لباس های بیمارستانی استفاده می شود.

اما برای تولید لباس های یکبار مصرف بیمارستانی پارچه ی مخصوصی وجود دارد با نام اسپان باند یا بدون بافت. همانطور که از اسم این پارچه مشخص است، اسپان باند هیچ گونه بافتی ندارد. پارچه ها در طول و عرض متفاوت و همینطور وزن متفاوتی تولید می شوند. این پارچه ها از قبل آماده شده و در کارگاه لباس یک بار مصرف تبدیل به لباس می شوند. وزن اینگونه پارچه ها به این صورت محاسبه می شود که یک متر از طول پارچه ی مورد نظر در عرض آن ضرب نموده و وزن پارچه به دست می آید.

اگر وزن پارچه بیشتر و بیشتر باشد نشان دهنده ی این است که این پارچه دارای تراکم بافت بسیار بالا می باشد. پس استاندارد وزنی پارچه های یکبار مصرف به این صورت است که هرچی بیشتر باشند بهتر است.

کارگاه لباس یکبار مصرف

کاربرد گان و شان جراحی یکبار مصرف

اول از همه با اسم گان و شان آشنا می شویم. شاید این دو اسم را بار ها شنیده باشید اما معنی دقیق آن ها را ندانید. به لباسی که بیمار برای اتاق عمل به تن می کند شان  و به لباسی که پزشکان در هنگام عمل جراحی می پوشند گان گفته می شود. این دو لباس در رنگ بندی های متنوع تولید می شود.

این گان و شان هر دو به صورت یکبار مصرف است و پس از آنکه پزشک و بیمار از اتاق عمل بیرون آمده اند آن را بلافاصله از تن خود خارج و به داخل سطل زباله می اندازند. زیرا اتاق عمل هر چقدر با مواد شوینده و بهداشتی و آنتی باکتری ضد عفونی شده باشد باز هم امکان آلوده شده بیمار وجود دارد و برای اینکه از انتقال بیماری و همینطور عفونت و …. جلوگیری کنیم این لباس ها را پس از اتمام عمل باید تعویض نماییم.

همانطور که از اسم این لباس ها مشخص است یکبار مصرف می باشند و جنس آن همانند دیگر لباس های یکبار مصرف از اسپان باند می باشد و در کارگاه لباس یکبار مصرف تولید می شود.

کارگاه لباس یکبار مصرف

کارگاه تولید و فروش لباس یکبار مصرف

جهت سفارش انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی مستقیما از تولیدی با کارشناسان پشتیبانی مرکز فروش تماس حاصل نمایید.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا