خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / روپوش پزشکی / بزرگترین عرضه کننده گان جراحی مچ دار با کیفیت

بزرگترین عرضه کننده گان جراحی مچ دار با کیفیت

بزرگترین عرضه کننده گان جراحی مچ دار با کیفیت… فروش گان بیمارستانی ، تولید گان یکبار مصرف و فروش عمده گان و  انواع گان پزشکی از سایت بازرگانی خانه صنعت و معدن می توانید سفارشات خود را از طریق لینک واتساپ ثبت و با کارشناسان مرکز فروش تماس حاصل نمایید.

گان جراحی مچ دار

بهترین جنس گان جراحی مچ دار یکبار و چند بار مصرف

گان جراحی مچ دار یا گان پزشکی لباسی است که پزشکان و جراحان برای جلوگیری از نفوذ بیماری ها و ویروس ها در بیمارستان می پوشند . گان های جراحی دو مدل هستند : گان جراح یکبار مصرف و گان جراحی چندبار مصرف .

گان های جراحی یکبار مصرف : این گان با پارچه اسپان باند ۳۸ تا ۵۰ گرمی تولید می شود و فقط قابلیت یک بار استفاده را دارد.

پوشیدن گان جراحی مچ دار راحت بوده و به وسیله ی بند از پشت قابل تنظیم است و برای هر سایزی مناسب است. در قسمت سرآستین کش بافت دوخته می شود تا آستین ها بالا یا پایین نرود و ثابت بماند تا هنگام عمل جراحی حساس و فعالیت ، پزشک دچار مشکل نشود.

گان جراحی معمولا به رنگ آبی و سبز تولید می شود و پارچه ای که برای دوخت استفاده می شود بی بافت بوده و ایجاد حساسیت نمی کند . این گان ها یک بار مصرف بوده و قابل شستشو نیست و استفاده مجدد امکان پذیر نیست و بعد از اتمام فعالیت باید دور انداخته شود .

گان جراحی چند بار مصرف : گان چند بار مصرف از جنس پنبه ، ویسکوز وپلی استر دوخته می شود  جنس این پارچه ها تنفس پذیر است و هوا از آن عبور می کند و فرد عرق نمی کند و باعث آرامش راحتی لباس می شود.

گان جراحی مچ دار

قیمت کلاه جراحی با کیفیت و کاربرد آن

ضرورت پوشش کامل در اتاق عمل برای ایجاد محیط ایزوله و بهداشتی بر کسی پوشیده نیست . کلاه جراح به منظور پوشش کامل مو و سر یکی از مهم ترین البسه های اتاق عمل است .

کلاه جراح باید به گونه ای باشد که علاوه بر ایجاد پوشش ، سبک بوده و در حین کار مزاحمتی برای جراح ایجاد نکند . این کلاه از جنس پارچه اسپان باند که تنفس پذیر و سبک است تهیه می شود تا از هر گونه تعریق جلوگیری کد . این کلا با بند از پشت سر بسته می شود. به این ترتیب کاملا به سایزسایز سر فرد درآمده و بالای پیشانی را به گونه ای می پوشاند که جلوی ریزش قطرات عرق و احیانا مو را می گیرد.

قیمت کلاه جراح با توجه به جنس و نوع پارچه تعیین می گردد.

ارتباط با واتس آپ

کارشناس فروش :۰۹۱۲۴۸۸۶۵۲۰

کارشناس فروش:۰۹۱۳۸۹۷۵۹۰۹

گان جراحی مچ دار

پخش عمده و تامین کالا برای صادرات لباس بیمارستانی

اگر به تجارت و بازرگانی لباس های بیمارستانی مشغول هستید برای تامین جنس با قیمت پایین و کیفیت مناسب از طریق شماره های سایت با کارشناسان لباس بیمارستانی بازرگانی خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله یکبار مصرف

مشاوره خرید لباس ایزوله یکبار مصرف با قیمت عالی ویژه بیمارستان ها

مشاوره خرید لباس ایزوله یکبار مصرف با قیمت عالی ویژه بیمارستان ها …جهت سفارش و …