خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / تولید و فروش لباس گان با نازلترین قیمت

تولید و فروش لباس گان با نازلترین قیمت

تولید و فروش لباس گان با نازلترین قیمت در بورس فروش لباس بیمارستانی تهران ممکن شده است.انواع لباس های یکبار مصرف و پارچه ای  بیمارستانی با نازلترین قیمت در مدل های گان و شان پزشکی برای مراکز درمانی و پزشکی به صورت عمده موجود می باشد.

قیمت لباس گان

لباس گان چیست و کاربرد های آن کدامند؟

لباس های گان در انواع مختلفی وجود دارند بعضی از آن ها یک بار مصرف و بعضی دیگر چند بار مصرف هستند نوع بافت لباس های گان با یکدیگر متفاوت است لباس هایی که یک بار مصرف هستند بافت خاصی ندارند، قیمت های لباس گان یک بار مصرف و چند بار مصرف با یکدیگر متمایز است.

امروزه یکی از مواردی که باید به آن توجه کنیم مساله محیط زیست است بنابراین باید تا جایی که امکان دارد، لباس های گان را به گونه ای طراحی کنیم که به محیط زیست آسیبی وارد نشود، لباس گان مناسب باید خصوصیات مخصوصی داشته باشد، لباس های گان باید راحت باشند این لباس ها باید به گونه ای طراحی شوند که قابلیت تنفس داشته باشند و در کنار همه ی این موارد قیمت لباس گان نیز باید مناسب باشد.

لباس های گان به رنگ های آبی و سبز طراحی شده اند، جنس این لباس ها متفاوت است ولی در اکثر موارد این لباس ها از جنس پنبه هستند، علم روانشناسی ثابت کرده است که رنگ های آبی و سبز باعث تمرکز بیشتر جراح نسبت به اشیا قرمز رنگ می شود، لازم به ذکر است که خون قرمز رنگ است و یکی از مهم ترین دلایل طراحی لباس های گان به رنگ آبی و قرمز همین دلیل است.

قیمت لباس گان

به چه نکاتی هنگام خرید لباس گان باید توجه کرد؟

افرادی که مشغول به کارند با توجه به محیط کارشان به لباس کاری مناسب و راحت نیازمند. پرسنل و پزشکان در محیط کاری خود از لباس گان استفاده می کنند،لباس کار مناسب برای هر شغل با شغل دیگر متفاوت است، لباس گان متناسب با شرایط کاری پزشکان و پرسنل بیمارستان طراحی می شود تا که پزشکان در لباس کار خود حس مطلوبی را داشته باشند.

برای انتخاب لباس گان مناسب باید به نکاتی توجه کرد از مهم ترین موارد برای انتخاب لباس گان، راحتی این لباس است باید به گونه ای باشد که در عین سبکی و راحتی قابلیت تنفس داشته باشد  دومین نکته ای که برای انتخاب لباس گان باید دقت نمود، قیمت لباس گان است.

لباس های مخصوص برای هر شغلی باید مختص به آن شغل باشند و کارایی بالایی داشته باشند و در کنار کیفیت و کارایی قیمت آن نیز باید مناسب باشد این گونه لباس ها در برابر پارگی نسبتا مقاوم هستند، ضد آب می باشند و مهم تر از همه این که قابل استریل کردن هستند.

امروزه لباس های گان در مدل های مختلفی تولید می شود، لباس های گان را بر حسب نیاز و میزان سفارش طراحی می کنند و در بازار به فروش می رسانند، لباس های گان از جنس پنبه ضد آب تهیه شده اند، سایز و تعداد این لباس ها باید از قبل تعیین شود

 

سفار ش و خرید لباس گان پزشکی با نازلترین قیمت:

بازرگانی خانه صنعت و معدن با توجه به ارتباط گسترده با تولید کنندگان و تامین مواد و لوازم تولید با کیفیت ارزان برای تولید البسه یکبار مصرف بیماستانی  به عنوان مرجعی برای تامین و خرید انواع لباس گان پزشکی و بیمارستانی آماده همکاری با مراکز درمانی و تاجران محترم می باشد.

برای سفارش و دریافت لیست قیمت لباس گان بیمارستانی از طریق واتس آپ تلگرام یا شماره های سایت با کارشناسان بخش لباس بیمارستانی خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله یکبار مصرف

مشاوره خرید لباس ایزوله یکبار مصرف با قیمت عالی ویژه بیمارستان ها

مشاوره خرید لباس ایزوله یکبار مصرف با قیمت عالی ویژه بیمارستان ها …جهت سفارش و …