لباس بیمارستانیلباس یکبار مصرف

خرید لباس ایزوله یکبار مصرف با استانداردهای بین المللی

خرید لباس ایزوله یکبار مصرف با استانداردهای بین المللی … جهت سفارش و اطلاع از قیمت گان سرهمی ، لباس بیمارستانی ، لباس یکبار مصرف پلی اتیلنی ، لباس ایزوله بیمارستانی در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن ، از طریق شماره های سایت با ما تماس بگیرید .

لباس ایزوله یکبار مصرف

لباس ایزوله چیست و چه کاربردی دارد ؟

لباس ایزوله لباسی است که به صورت سرهمی و یکسره دوخته می شود و معمولا از لایه های جنس اسپان باند 40 گرمی است . البته نسبت به سطح ایمنی این گرماژ متغیر است . لباس ایزوله تا میزان قابل قبولی از نفوذ عوامل خارجی وانتقال بیماری و شیوع آن جلوگیری می کند .

از لباس های ایزوله در مواقع شیوع بیماری های اپیدمی استفاده زیادی می شود و معمولا همراه با دستکش ، پاپوش و شیلد مورد استفاده قرار می گیرد .

بر اساس درصد نفوذ ناپذیری این لباس ها به چند دسته تقسیم می شوند که در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم …

لباس ایزوله یکبار مصرف

مشخصات انواع لباس ایزوله یکبار مصرف

لباس ایزوله سطح یک : این لباس از جنس اسپان باند می باشد و درصد نفوذ ناپذیری بسیار کمی دارد و عملا برای محافظت از ویروس قابل استفاده نیست .

لباس ایزوله سطح سه : این نوع لباس ایزوله از جنس همان پارچه اسپان باند است که یک لایه نایلونی روی آن پرس شده و نفوذ ناپذیری این لباس در سطح بالایی قرار دارد ولی مشکل این لباس در این است که هوا از آن عبور نمی کند بنابراین گرمای بسیار زیادی تولید می کند و تعریق بالایی دارد . مدت زمان استفاده و توانایی تحمل این لباس فقط یک ساعت می باشد .

لباس ایزوله سطح چهار : در سطح ایمنی چهار این لباس از جنس پارچه اسپان باندی است که یک لایه فیلم پلی اتیلنی روی آن پرس شده است . این جنس نفوذ ناپذیری بالایی دارد به این نحو که مولکول های هوا قادر به جریان از منافذ باز در این نوع لباس می باشد اما در عین حال ذرات ویروس و میکروب نمی تواند از این منافذ عبور کند . بنابراین در شرایط خاص بخش های ایزوله و بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرد .

لباس ایزوله سطح شش : لباس ایزوله سطح شش دقیقا مشابه سطح چهار بوده و مزیت آن پوشانده سدن تمام درز ها به وسیله نوار های مایلونی به صورت پرس شده پوشانده می شود و از بیرون با نوار چسب های رنگی پوشانده می شود و این امر میزان نفوذ پذیری این لباس را به حداقل می رساند . در شرایطی که ارتباط نزدیک با بیماران ویروسی و یا محیط آلوده به ویروس وجود دارد ، این لباس پیشنهاد می شود .

لباس ایزوله یکبار مصرف

پخش عمده لباس ایزوله با قیمت مناسب

اگر به تجارت و بازرگانی لباس های بیمارستانی مشغول هستید برای تامین جنس با قیمت پایین و کیفیت مناسب از طریق شماره های سایت با کارشناسان لباس بیمارستانی بازرگانی خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا