لباس بیمار بیمارستانیلباس بیمارستانی

خرید لباس بیمار عمده و بی واسطه

خرید لباس بیمار عمده و بی واسطه،گان بیمار،لباس بیمار مردانه،لباس بیمارستانی تترون،لباس بیمار بیمارستانی،لباس مریض بیمارستان، لباس بیمار زنانه و … با ارزانترین قیمت

خرید لباس بیمار

چه نوع لباس بیماری از لحاظ جنس پارچه بر طبق اطلاعات آماری در بیمارستان ها کاربرد دارد؟

زمانی که برای خرید لباس بیمار به فروشگاه های لباس بیمارستان مراجعه می کنید با انواع لباس ها با جنس های مختلف رو برو می شوید که هر کدام کاربردها ی مختلفی دارند.

معمولا مراکز بیمارستانی برای خرید لباس بیمار به صورت عمده اقدام می کنند و به مراکز فروش بی واسطه مراجعه می کنند. خرید لباس بیمار با توجه به نوع پارچه ای که در آن استفاده شده است دارای محبوبیت بیشتر و کمتر می باشد به عنوان مثال لباس های یکبار مصرف بیمارستانی بسیار مورد اقبال قرار گرفته اند و به خاطر ویژگی های منحصر به فرد آنها  بیشتر خرید لباس بیمار از این نوع لباس می باشد.

برای خرید لباس بیمار باید توجه داشته باید که درد چه قسمتی از بیمارستان مورد استفاده قرار می گیرد.

لباس ها معمولا از جنس تترون و ترگال، پنبه و پلی استر می باشد و مهمترین آن  پارچه های اسپان باند است که لباس های یکبار مصرف از آنها تولید می گردد.

لباس هایی که از تترون تولید می گردد انواع لباس های زنانه  و مردانه بیمار با رنگ های متنوع از این جنس تولید می گردد. لباس های یکبار مصرف معمولا برای اتاق عمل و برای بیمار و پزشک تولید می گردد و در طرح های مختلف برای انواع عمل ها تولید گردیده است.

لباس هایی که برای اتاق عکس برداری استفاده می شود شامل پیراهن و شلوار و کلاه است و از پارچه های یکبار مصرف تولید می گردد.

گان جراحی که برای پزشک و بیمار طراحی و تولید می گردد نیز از اسپان باند می باشد. طبق آمار های بدست آمده اکثر لباس های پر کاربرد بیمارستانی از پارچه های یکبار مصرف است که بعد از یک بار استفاده  معدوم می گردد و به راحتی نیز استریل می گردد و مدت زمانی که می توان از این لباس استفاده کرد زیاد است در صورتی که لباس هایی با پارچه های معمولی بعد از استریل تنها  طی هفت روز باید استفاده شوند و گرنه خاصیت استریل خود را از دست می دهند.

خرید لباس بیمار خرید لباس بیمار

دسته بندی لباس بیمار زنانه و مردانه از لحاظ تنوع

بهتر است برای خرید لباس بیمار ابتدا با انواع لباس اعم از زنانه و مردانه آشنا باشید. البته مهمترین تفاوت لباس بیمار در بیمارستان از نظر رنگ بندی و سایز ها بر اساس مردانه و زنانه می باشد.

یکی از لباس‌هایی که صرفا برای زنان تولید می گردد، لباس بارداری می باشد. که از نظر سایز و اندازه در قسمت کمر و یقه و سر آستین ها متفاوت می باشد. لباس شیر دهی نیز یکی از لباس های بیمارستانی است که برای خانم ها تولید می گرد. خرید لباس بیمار مردانه و زنانه در بقیه موارد شبیه هم می باشد و دارای قسمت های یکسانی می باشند.

معمولا لباس زنان به رنگ صورتی می باشد و لباس مردان به رنگ سبز و یا آبی می باشد. خرید لباس بیمار برای اتاق عکسبرداری نیز معمولا به صورت یکسان برای مردان و زنان صورت می گیرد و معمولا تفاوتی از نظر جنس ندارد و همه از جنس لباس های یکبار مصرف می باشد.

لباس یکدست بیمار که برای اتاق عمل بیمار تهیه شده است به عنوان شان نامگذاری می شود و برای زن و مرد یکسان است و تفاوت لباس ها در نوع عملی است که قرار است انجام شود.

به طوریکه بخشی از لباس برای هر عملی ممکن است دچار تغییر شود. تنوع دیگری که در لباس بیماران دیده می شود در جنس پارچه های لباس های بیمارستان می باشد. که در هر دو طرح زنانه و مردانه از همه جنس پارچه ها استفاده می شود.

خرید لباس بیمار

خرید لباس بیمار عمده و بی واسطه

جهت سفارش انواع لباس بیمار تترون و انواع لباس بیمار یکبار مصرف با شماره های پشتیبانی مرکز فروش در ذیل تماس حاصل نمایید.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا