استایلینگ

نکات طلایی در خرید لباس های بچه گانه

نکات طلایی در خرید لباس های بچه گانه،زمانی که تصمیم دارید زیباترین مدل لباس بچه گانه را برای دختر انتخاب کنید، قبل از هر چیز ، به سراغ رنگهایی مثل صورتی و قرمز ، نقره ای ، آبی فیروزه ای ، سفید و رنگهایی از این قبیل بروید.

زیبا ترین مدل لباس بچه گانه

5 مدل از زیباترین پیراهن های دخترانه بچه گانه

پدر و مادر ها همیشه دوست دارن که زیبا ترین مدل لباس بچه گانه را به تن کودکان خود بپوشند . یکی از نکاتی که در انتخاب لباس بچه گانه در نظر باید داشته باشید ، اینست که همیشه سعی کنید برای کودکان خود از رنگ های شاد و سرزنده انتخاب کنید.

زمانی که تصمیم دارید لباس را برای دختر انتخاب کنید، قبل از هر چیز ، به سراغ رنگهایی مثل صورتی و قرمز ، نقره ای ، آبی فیروزه ای ، سفید و رنگهایی از این قبیل بروید.

انتخاب یک پیراهن سفید با تزئینات صورتی و گل رز می تواند نهایت زیبایی را در یک دختربچه نمایان کند . رنگ صورتی و سفید کنار هم در لباس ، می تواند از زیباترین مدل لباس برای دخترها باشد.

و یا پیراهن های قلاب دوزی : این آیتم لباس دخترانه ، برای بهار بسیار زیبا و مناسب است که می توانید از کلاه و لباس قلاب دوزی برای بچه استفاده کنید.

و یا پیراهن هایی با رنگهای دو تکه که  به شکل دامن و بلوز هستند. این پیراهن ها  طوری طراحی شده اند که قسمت دامن آن با رنگی متفاوت با بالاتنه است و مقداری از پارچه دامن به صورت نوار در بالاتنه استفاده شده است و یکی از مدل هی لباس برای دختر ها است. این پیراهن ها ، مورد علاقه بیشتر دختربچه ها است و در صورتی که آن را با دستمال سر  بپوشند آنها را زیبا و جذاب می کند.

زیبا ترین مدل لباس بچه گانه

نکات مهم در استایل های جذاب بچه گانه

کسانی که بچه کوچک دارند ، معمولا برای خرید آنها ، دچار سردرگمی می شوند  و نمی دانند چه لباسی و چطوری برای او انتخاب کنند که جذاب و دوست داشتنی باشد.

کسانی که دختر بچه دارند ، برای انتخاب لباس ، برای دخترشان در فصل بهار سعی کنند ، از شلوار  در کنار پیراهن های بلند و گلدار استفاده نکنند. برای ست این پیراهن ها ، از جوراب استفاده شود. و همچنین برای پیراهن های ساده از  ساپورت های تنگ و رنگی استفاده کنند. و یا برای پیراهن های گلدار سعی کنید از ساپورت  و یا جوراب هایی به رنگ کمربند و یا گل های پیراهن استفاده کنید.

برای دختر بچه ها ، همیشه سعی کنید در انتخاب لباس بچه گانه ، از گل سر ، و یا تل سرهایی  به رنگ گلهای پیراهن و یا رنگ کمربند پیراهنش ، استفاده کنید.

یکی از زیبا و جذاب ترین اکسسوری هایی که برای دختربچه ها می توانید استفاده کنید ، جوراب است. برای اینکه استایل دخترتان زیباتر به نظر برسد ، از جورابهای بلند به رنگ های زیبا برای او استفاده کنید

زیبا ترین مدل لباس بچه گانه

جذابترین رنگ لباس مناسب بچه ها در فصل بهار

اگر به فکر این هستید که لباس بچه گانه مناسبی برای بچه در فصل بهار انتخاب کنید بهتر است از رنگهایی انتخاب کنید که هم شاد باشند و هم زود چرک نشوند. مثلا میتوانید یک ست نارنجی برای پسر انتخاب کنید که هم شیک و جذاب باشد هم زود کثیف نمی شود.

همچنین استفاده از آیتم های پاییزی با رنگ های جذاب ، مثل انتخاب یک بافت  قهوه ای روشن ، یا سوییشرت سبز کم رنگ با شلوار و تیشرت خاکستری برای پسربچه، یکی  از زیباترین مدل لباس بچه گانه است.

و نیز انتخاب یک لباس گلدار به رنگهای سفید ، صورتی  و یا قرمز برای دختر بچه ها بسیار زیباست . دختر بچه شما در این لباس با کفش فانتزی اسپرت خیلی زیبا و دوست داشتنی می شود

و یا یک تاپ و دامن :

می توانید برای  انتخاب لباس بچه گانه برای دختر بچه ها ،تاپ و دامن  از رنگهای زیبا انتخاب کنید، مثلا یک بلوز یا تاپ راه راه یا دامن کوتاه جین ، و یا یک تاپ مشکی با دامن قرمز.می توانید برای زیباتر شدن تیپ و لباس بچه ، از اکسسوری هایی مثل تل سر ، هدبند و یا کلاه ، به رنگ دامنشان نیز استفاده کنید.

زیبا ترین مدل لباس بچه گانه

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تامین کننده بورس لباس کار بهداشتی و بیمارستان

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا