خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / گان جراحی یکبار مصرف با کیفیت صادراتی و ارزان

گان جراحی یکبار مصرف با کیفیت صادراتی و ارزان

گان جراحی یکبار مصرف با کیفیت صادراتی و ارزان…،گان لباس یک بار مصرف بیمارستانی در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن ،برای خرید بی واسطه و سفارش از بورس فروش انواع لباس های یک بار مصرف از طریق شماره های سایت با ما در تماس باشید.

گان جراحی یکبار مصرف

پارچه مناسب برای گان جراحی

همانطور که می دانید در بیمارستان ها و مراکز درمانی کشور به دلیل وجود عفونت ها که یکی از دغدغه های سیستم درمانی می باشد که در واقع منابع انسانی و همین طور مالی را درگیر خود نموده و به خاطر این که ممکن است بستری بیماران زمان طولانی باشد و هزینه های بالایی را متحمل شوند استفاده از البسه گان جراحی یکبار مصرف بیمارستانی توصیه می شود که همین مورد در کنترل و جلوگیری از عفونت ها نقش مهمی ایفا می کند.

ويژگي گان جراحی یکبار مصرف و منسوجات در ساختار آن ها مي باشد.در بافت اين نوع از گان جراحی یکبار مصرف از تار و پود استفاده نمی شود و الياف در آن به صورت همگن در کنار هم قرار مي گيرند، و همين نکته در بافت و نوع پارچه در گان جراحی یکبار مصرف منجر به بالا رفتن ضريب بهداشتي نسبت به پارچه های دیگر می باشد. در نوع پارچه ای که در گان به کار گرفته می شود منافذی وجود ندارد که میکروب ها را در خود جمع کند، چون این نوع لباس یکبار مصرف است نیازی به استریل و شستن ندارند و همین باعث می شود که بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

گان جراح توسط گاما یا اتیلن اکساید استریل می شود. همیشه نوع جنس و کیفیت گان جراحی برای پزشک جراح  نسبت به عمل جراحی که می خواهد انجام دهد انتخاب می شود، معمولا رنگ گان جراح  آبی و سبز است همان طور که گفتیم در بافت این نوع از پارچه منافذی وجود ندارد که باعث تجمع میکرو ارگانیسم ها شود ولی در نمونه های دیگر گان که تار و پود در آن به کار می رود باعث تجمع میکروب می شود و زمان استریل کاملا تمیز نمی شود.یکی دیگر از خصوصیات گان جراحی یکبار مصرف سبک بودن و راحتی و همین طور حجم کم آن می باشد. لباس جراحی یکبار مصرف در دو سایز X  و XL  از نظر وزن و ضخامت تولید می شود که در دو نوع ضد آب و ساده می باشند.

گان جراحی یکبار مصرف

گان جراحی چه کاربردی دارد؟

در اتاق عمل، پزشک جراح از لباس جراح یکبار مصرف به دلایل سبک بودن و برای اینکه نگران استریل بودن آن نمی باشد و همین طور تا کردنش مناسب است مورد استفاده قرار می گیرد.به دلیل ضد آب بودن در قسمت سینه و آستین این نوع لباس جراحی یکبار مصرف در عمل هایی چون سزارین،ارتوپدی،قلبی و… که امکان خونریزی زیاد است از ورود خون یا هر چیز دیگری به بدن جراح جلوگیری می کند.گان جراحی یکبار مصرف به دلیل راحتی،قابلیت تنفس،قابلیت حفاظتی،مسائل محیط زیستی و همین طور از نظر هزینه بیشترین کاربرد را در مراکز درمانی دارد.به دلیل رنگ هایی که در این نوع گان ها وجود دارد باعث دید بهتر جراح می شود و این رنگ ها باید طوری باشند که افرادی که استریل هستند را به راحتی بتوان از افراد غیر استریل تشخیص داد.

روش پوشیدن گان و کاربرد آن در اتاق عمل به این صورت است که: از ناحیه گردن گان را نگه دارید،و با بردن دست ها به داخل آستین ها می توانید به راحتی گان را بپوشید.زمانی که گان جراحی یکبار مصرف را پوشیدید زیاد تکانش ندهید که باعث ورود میکروب نشود.

البسه های یکبار مصرف بیمارستانی همانطور که می دانید کاربرد های فراوانی دارند علاوه بر این که پزشکان استفاده می کنند برای بیماران نیز مورد استفاده قرار می گیرد که بیشترین کاربرد برای انتقال بیمار به اتاق عمل، و حتی انتقال به بخش های تصویر برداری کاربرد دارد حتی از این روپوش ها در آزمایشگاه ها استفاده می کنند.

بنابراین در این حوزه شرکت های مختلفی هستند که گان های یکبار مصرف جراحی تولید می کنند.

گان جراحی یکبار مصرف با کیفیت صادراتی

پخش عمده و تامین کالا برای صادرات لباس بیمارستانی

اگر به تجارت و بازرگانی لباس های بیمارستانی مشغول هستید برای تامین جنس با قیمت پایین و کیفیت مناسب از طریق شماره های سایت با کارشناسان لباس بیمارستانی بازرگانی خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09124886520
کارشناس فروش: 09138975909
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
آدرس کانال: uniformkala@

مطلب پیشنهادی

لباس تایوک

لیست قیمت و راهنمای خرید لباس یکبار مصرف سرهمی یا یکسره

لباس یکبار مصرف سرهمی یا یکسره چه کاربردهایی در مراکز درمانی و صنایع مختلف دارد …