استایلینگ

ترفندهای انتخاب رنگ مناسب لباس مجلسی

ترفندهای انتخاب رنگ مناسب لباس مجلسی، با توجه به رنگ پوست بدن خود و همچنین فرمی که بدن شما دارد می توانید رنگ مناسب لباس مجلسی را انتخاب نمایید. در ادامه نکات طلایی برای انتخاب رنگ مناسب لباس مجلسی را برای شما خواهیم آورد همچنین بیان خواهیم کرد که چه لباسی برای چه فرم بدنی مناسب می باشد.

ترفندهای انتخاب رنگ مناسب لباس مجلسی

نکات طلایی انتخاب رنگ مناسب لباس مجلسی

یکی از نکات طلایی انتخاب لباس مجلسی تعیین رنگ سطح پوست خود می باشد. شما باید برای لباس مجلسی خود رنگ هایی را انتخاب نمایید که با رنگ سطح پوست شما همخوانی داشته باشد. پوست دارای رنگ های مختلف بسیار زیادی می باشد اما سطح پوست تنها ممکن است به دو صورت مشاهده شود که شامل رنگ سرد و گرم می باشد. پوست گرم دارای رنگ زرد یا نارنجی می باشد در حالی که پوست های سرد دارای رنگ آبی یا صورتی بی حال می باشد.

بتوانید رنگ های گرم و سرد را از یکدیگر تشخیص دهید. یک قاعده کلی وجود دارد و آن این است که رنگ های گرم دارای ته مایه زرد هستند در حالیکه رنگ های سرد دارای ته مایه آبی هستند درک این رنگ ها نیازمند تمرین می باشد.

یکی دیگر از نکات انتخاب لباس هماهنگ کردن و ست کردن لباس های انتخابی با رنگ سطح پوست شما می باشد. از گروه رنگ مناسب برای خود چندین رنگ مورد علاقه را انتخاب نمایید و آن ها را به عنوان رنگ اصلی لباس خود در نظر بگیرید. برای حصول اطمینان از رنگ مناسب لباس باید آن را جلوی یک آینه امتحان کنید.

هنگام انتخاب لباس دقت کنید که از طریق رنگ انتخابی خود چه مفهومی را قصد دارید انتقال دهید. انتخاب رنگ های گرم باعث می شود صمیمی به نظر برسید و در نهایت با انتخاب رنگ های تیره قدرت خود را به نمایش خواهید گذاشت.

ترفندهای انتخاب رنگ مناسب لباس مجلسی

افراد با هر فرم اندام چه مدل لباس مجلسی بپوشند؟

یکی از نکات طلایی انتخاب رنگ مناسب لباس مجلسی شناسایی نوع بدن شما می باشد که دارای اولویت نخست می باشد. برای این امر باید به منحنی های بدن خود توجه کنید. بررسی کنید که آن ها چطور با سینه، کمر و باسن شما ارتباط دارد. شکل بدن به طور کلی ممکن است به صورت گلابی، سیب، صاف یا مسطح، مستطیلی شکل و یا شکل یک ساعت شنی باشد.

برای بدن هایی به فرم سیب اغلب پیراهن های بلند و بلوزها گزینه مناسبی هستند البته بهتر است یقه لباس اتتخابی شما به صورت V شکل باشد. از پوشیدن پیراهن دارای کمربند که روی کمر شما دارای قفل می باشد خودداری کنید. این امر باعث می شود توجه افراد روی منحنی هایی از بدن شما متمرکز شود که نمی خواهید نمایش داده شوند.

برای افراد با بدن به فرم گلابی اغلب لباس مجلسی مناسب می باشد که کمی بیشتر روی شانه ها تمرکز کرده باشد. از پوشیدن شلوارهایی که پاهای شما را باریک تر نشان می دهند خودداری کنید. بهتر است از لباس زیر استفاده کنید که اندازه سینه های شما را افزایش دهد. شلوارهای با پاچه های راسته به همراه کفش های پاشنه دار بپوشید.

ترفندهای انتخاب رنگ مناسب لباس مجلسی

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تامین کننده بورس لباس کار بهداشتی و بیمارستانی

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا