لباس اسکراب و اتاق عمللباس بیمارستانی

لباس اسکراب جراحی تولید و فروش بی واسطه

لباس اسکراب جراحی تولید و فروش بی واسطه و توزیع در سراسر کشور به صورت عمده در این سایت ممکن شده است.لباس اسکراب مردانه خرید لباس اسکراب و فروش لباس اسکراب اتاق عمل و انواع اسکراب زنانه در این سایت ممکن شده است.

لباس اسکراب جراحی

انواع لباس اسکراب جراحی کدامند؟

لباس اسکراب جراحی به روپوش هایی گفته می شود که برای پزشکان و کادر درمانی بسیار کاربرد دارد و اکثر افراد فعال در این زمینه طرفدار این لباس هستند.

لباس اسکراب جراحی یک تکه کوتاه: معمولا در رنگ های متنوع و از جنس پنبه و پلی استر تولید می شود.

لباس اسکراب دو تکه: که از یک روپوش کوتاه و یک شلوار تشکیل می شود و جنس آن همانند یک تکه از پلی استر و پنبه می باشد.

لباس اسکراب مخصوص اتاق عمل: این لباس برای خانم ها با آقایان متفاوت است. خانم ها روپوش های بلند و شلوار و آقایان روپوش های کوتاه و شلوار می پوشند که معمولا رنگ آن ها آبی یا سبز و از جنس پنبه می باشد.

بهتر است این لباس ها مقاومت بالایی داشته باشد تا بتوان آن را به راحتی در هر زمان استفاده کرد.

شست و شوی این لباس بسیار راحت می باشد و آن را با رنگ های مختلف برای عرضه تولید می کنند. اگر بخواهیم لباس اسکراب را با روپوش های سفید مقایسه کنیم، باید بگوییم لباس اسکراب به دلیل تنوع رنگی آرامش بیشتری به بیمار می دهد.

این لباس ها معمولا استریل و ضدعفونی شده می باشند و توسط شرکت ها مختلف با مدل های متفاوت طراحی و تولید می شوند که هرکدام ویژگی و کاربرد منحصر به فرد خود را دارند.

لباس اسکراب جراحی

در تولید لباس اسکراب جراحی از چه پارچه هایی استفاده می شود؟

می توان گفت از عواملی که بر قیمت، کیفیت و طول عمر لباس اسکراب جراحی تاثیر می گذارد، نوع پارچه ای می باشد که استفاده می شود. برای لباس های اسکراب بهتر است پارچه های جنس پنبه، پلی استر و ریون را تهیه کنید. البته پارچه هایی که از ترکیب پلی استر و پنبه هستند هم پیشنهاد بدی برای استفاده نیست.

اگر بخواهید پارچه پنبه ای را انتخاب کنید، باید بدانید که بسیار سبک می باشد و کارکنان با پوشیدن آن ها احساس راحتی پیدا می کنند و خستگی ناپذیر به کار خود ادامه می دهند. البته نمی توان از مقاومت بالای پارچه های پلی استر در مقابل مواد شیمیایی و ضدعفونی کننده چشم پوشی کرد. الیاف پارچه های پلی استر بسیار با کیفیت می باشد و امکان آسیب دیدن آن در برابر شست و شو پایین می باشد.

از طرفی دیگر خیلی از افراد به سمت پارچه های ریون می روند، زیرا این پارچه به نسبت قیمت مناسبی دارد و طول عمر آن هم نسبت به پارچه های دیگر بیشتر است. در واقع دلیل علاقه به لباس اسکراب، احساس راحتی است که به فرد منتقل می کند و بعد از پوشیدن فرد احساس رضایت می کند. لباس اسکراب در موقعیت های مختلفی از جمله اورژانس، اتاق عمل یا استفاده دندان پزشکان به کار می رود.

لباس اسکراب جراحی

خرید عمده لباس اسکراب جراحی از بورس فروش لباس بیمارستانی:

تجار و بازرگانان و توزیع کنندگان محترم و همچنین مراکز معتبر درمانی در صورتی که در حال تحقیق برای خرید عمده لباس اسکراب جراحی هستید قبل از خرید با توجه به تقاضا و نیار خود از طریق شماره های سایت با کارشناسان بخش لباس بیمارستانی خانه صنعت و معدن ارتباط برقرار کنید.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا