خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / لباس بیمارستانی یکبار مصرف مستقیم از تولیدی

لباس بیمارستانی یکبار مصرف مستقیم از تولیدی

لباس بیمارستانی یکبار مصرف مستقیم از تولیدی…تولید انواع لباس بیمارستانی ، تولیدکننده البسه بیمارستانی در تهران ، تولید البسه یکبار مصرف بیمارستانی.فروش بی واسطه لباس یکبار مصرف در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن …برای خرید و سفارش از طریق شماره های سایت با ما تماس بگیرید .

لباس بیمارستانی یکبار مصرف

انواع البسه یکبار مصرف بیمارستانی

انواع البسه بیمارستانی و یکبار مصرف شامل موارد زیر است:

کلاه جراحی یکبار مصرف: از کلا‌ه‌های جراحی یکبار مصرف پزشکان و پرستاران برای جلوگیری از ریزش مو که ممکن است آلوده باشند، بر روی بدن فرد بیمار و قسمت‌های پوست جراحی شده استفاده می‌کنند.

ماسک یکبار مصرف: یکی دیگر از انواع لباس بیمارستانی و یکبار مصرف ماسک‌های یکبار مصرف هستند. اینها برای جلوگیری از انتشار میکروب از بینی و دهان به بیمار در محیط استریل بر روی بینی و دهان پوشیده می‌شوند. ماسک‌ها همچنین از پزشکان و پرستاران در برابر ذرات یا میکروب و باکتری‌های مسری موجود در هوای اتاق محافظت می‌کنند. ماسک‌ها به طور محکم بر روی صورت توسط بندهای پارچه‌ای یا لاستیکی نگه داشته می‌شوند.

دستکش‌های جراحی یکبار مصرف: پرسنل پزشکی هنگام دست زدن به تجهیزات و بدن بیماران برای جراحی استریل از دستکش‌های استریل و یکبار مصرف استفاده می‌کنند. این امر از آلودگی تجهیزات و بیماران با باکتری یا ارگانیسم های مضر دیگر جلوگیری می‌کند.

اسکراب: اینها برخی از مشهورترین لباس بیمارستانی و یکبار مصرف هستند. آنها در اتاق عمل برای جلوگیری از در معرض آلودگی بودن و نفوذ باکتری‌ها و ویروس‌ها به بیماران و پرسنل اتاق جراحی بر روی لباس جراحی پوشانده می‌شوند. برخی از آنها قابل استفاده مجدد و برخی دیگر یکبار مصرف هستند.

لباس‌های جراحی: لباس‌های جراحی هم یکی دیگر از انواع لباس بیمارستانی و یکبار مصرف هستند که جراحان و افراد دیگر در اتاق عمل موظف هستند این لباس‌های از پشت بسته شدن را در اتاق عمل بپوشند. آنها بر روی اسکراب‌ها پوشیده شده و به حفظ استریل ماندن محیط برای محافظت از بیمار در برابر عفونت کمک می‌کنند.

روتختی و روبالشی یکبار مصرف: روتختی و روبالشی یکبار مصرف بر روی تخت و بالش بیمار در حال جراحی یا استراحت برای طی دوران نقاهت کشیده می‌شود و برای جلوگیری از انتقال بیماری بیماران قبلی به بیماران جدید استفاده می‌شود.

محافظ چکمه و کفش : این محافظ‌ها و کاورهای ضد آب چکمه و کفش پزشکان و پرستاران را به طور کامل می‌پوشاند. هدف این نوع از لباس بیمارستانی و یکبار مصرف، محدود کردن ورود میکروب‌ها و ویروس‌ها از داخل به اتاق عمل و از اتاق عمل به خارج آن و محیط بیمارستان است. مانند سایر پوشش‌های محافظ پزشکی، روکش کفش از مواد سبک ساخته شده و یکبار مصرف است.

لباس بیمارستانی یکبار مصرف مستقیم از تولیدی

چه نکاتی در خرید لباس یکبار مصرف بیمارستانی حائز اهمیت است؟

یکی از مهمترین نکات طراحی و ساخت انواع لباس بیمارستانی و یکبار مصرف استفاده از مواد مناسب و بهداشتی برای ساخت آنها است. تولید کنندگان از مواد مختلفی برای ساختن لباس بیمارستانی و یکبار مصرف خود برای مصارف پزشکی استفاده می‌کنند. از ویژگی‌های رایج در بین برندهایی که عملکرد محافظتی و راحتی هر نوع لباس را به نحو احسن رعایت می‌کنند؛ عبارتند از:

  • استفاده از مواد اولیه سبک وزن برای راحتی و کاهش احتمال درز رطوبت در اسکراب، لباس و ماسک
  • استفاده از ترکیبات ضد استاتیک و یا روکش‌ها برای جلوگیری از آب رفتن و از بین رفتن لباس و به خطر انداختن محافظت و راحتی
  • استفاده از ترکیبات و مواد اولیه ضد کرک و ضد پرز بر پارچه‌های مختلف بر اساس کاربرد در نظر گرفته شده
  • برای ایمنی کفش‌ها استفاده از مواد ضد لغزش بر روی کفش
  • موانع محافظتی مانند جذب مایعات و روکش‌های دفع کننده در قسمت داخلی لباس

یکی دیگر از نکاتی که در کیفیت طراحی و ساخت انواع لباس بیمارستانی و یکبار مصرف حائز اهمیت است، استفاده از تجهیزات محافظ شخصی (PPE) است. اینها تجهیزات ویژه‌ای هستند که برای ایجاد مانع بین پرسنل پزشکی حاضر در اتاق عمل و میکروب‌ها استفاده می‌شود. این سد دفاعی احتمال لمس، قرار گرفتن در معرض و انتشار میکروب‌ها را کاهش می‌دهد. تجهیزات محافظ شخصی (PPE) به جلوگیری از شیوع میکروب‌ها در بیمارستان کمک می‌کند. این می‌تواند بیماران و پرسنل پزشکی اتاق عمل و بیمارستان را از عفونت‌ها محافظت کند. تمام کارمندان بیمارستان، بیماران و بازدید کنندگان بیماران باید هنگام تماس با خون یا مایعات بدن از PPE  که در طراحی و ساخت انواع لباس بیمارستانی و یکبار مصرف استفاده می‌شوند، استفاده کنند.

لباس بیمارستانی یکبار مصرف مستقیم از تولیدی

خرید لباس یکبار مصرف بیمارستانی مستقیم از تولیدی

برای تهیه و ثبت سفارش مقرون به صرفه انواع لباس بیمارستانی از جمله لباس بیماران از طریق تلگرام یا شماره های درج شده در پایین سایت با کارشناسان بخش لباس بیمارستانی خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09124886520
کارشناس فروش: 09138975909
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
آدرس کانال: uniformkala@

مطلب پیشنهادی

شرکت صادرات لباس بیمارستانی

روش های خرید و صادرات البسه یکبار مصرف بیمارستانی

روش های خرید و صادرات البسه یکبار مصرف بیمارستانی در متن زیر موجود است.کاربرد البسه …